Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Menadżerskie i komunikacja

Szkolenia Menadżerskie i Komunikacja

 

Szkolenia Menadżerskie i Komunikacja

 

Celem szkoleń LUQAM z kategorii Menadżerskie i Komunikacja jest przede wszystkim doskonalenie umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem. Zajęcia z tej grupy idealnie wpisują się w cel jakim jest świadomy rozwój osobisty, ukierunkowany na efektywną współpracę i zarządzanie zespołem.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby pragnące doskonalić umiejętności interpersonalne przydatne zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Udział w szkoleniach jest szczególnie polecany dla osób zarządzających grupą osób np. w zespole projektowym.

Wszystkie szkolenia oferowane przez LUQAM obfitują w praktyczne przykłady i ćwiczenia. Kadra trenerska dokłada szczególnych starań, aby zajęcia były ciekawe i pozwalały na przekucie teoretycznej wiedzy na praktyczne umiejętności. Celem zajęć praktycznych jest przekazanie wiedzy i umiejętności dających się bezproblemowo wykorzystać w ramach codziennej pracy każdego z uczestników.

 

SZKOLENIA Z KATEGORII MENADŻERSKIE I KOMUNIKACJA

SUPERVISOR ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO

Podczas szkolenia przedstawiane są nowoczesne metody zarządzania zmianą poprzez ukazanie odpowiedniej formy budowania zespołu. Prezentowane są również metody oraz narzędzia ułatwiające dokonywanie ocen pracowniczych, komunikację i rozwiązywanie problemów.

1 dzień, 880 zł netto

 ZAPISZ SIĘ:  16.04 - Gdańsk

SKUTECZNY LIDER

Zajęcia o charakterze warsztatowym, organizowane w kameralnych zespołach, nastawione przede wszystkim na doskonalenie umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem.

2 dzień, 1 280 zł netto 

ZAPISZ SIĘ: 5-6.06 - Kraków  21-22.06 - Gdańsk

Promocje na szkolenia otwarte

console.log("asd")