Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Menadżerskie i komunikacja

Szkolenia Menadżerskie i Komunikacja

 

Szkolenia Menadżerskie i Komunikacja

 

Celem szkoleń LUQAM z kategorii Menadżerskie i Komunikacja jest przede wszystkim doskonalenie umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem. Zajęcia z tej grupy idealnie wpisują się w cel jakim jest świadomy rozwój osobisty, ukierunkowany na efektywną współpracę i zarządzanie zespołem.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby pragnące doskonalić umiejętności interpersonalne przydatne zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Udział w szkoleniach jest szczególnie polecany dla osób zarządzających grupą osób np. w zespole projektowym.

Wszystkie szkolenia oferowane przez LUQAM obfitują w praktyczne przykłady i ćwiczenia. Kadra trenerska dokłada szczególnych starań, aby zajęcia były ciekawe i pozwalały na przekucie teoretycznej wiedzy na praktyczne umiejętności. Celem zajęć praktycznych jest przekazanie wiedzy i umiejętności dających się bezproblemowo wykorzystać w ramach codziennej pracy każdego z uczestników.

Platforma szkoleniowa LUQAM

Szkolenie Opis

Supervisor zespołu produkcyjnego

Podczas szkolenia przedstawiane są nowoczesne metody zarządzania zmianą poprzez ukazanie odpowiedniej formy budowania zespołu. Prezentowane są również metody oraz narzędzia ułatwiające dokonywanie ocen pracowniczych, komunikację i rozwiązywanie problemów.

1 dzień, 780 zł netto

Terminy:

10.07 - Kraków ZAPISY

8.09 - Gdańsk ZAPISY

15.11 - Kraków ZAPISY

Skuteczny lider

Zajęcia o charakterze warsztatowym, organizowane w kameralnych zespołach, nastawione przede wszystkim na doskonalenie umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem.

2 dzień, 980 zł netto

Terminy:

18-19.09 - Kraków ZAPISY

16-17.10 - Gdańsk ZAPISY

13-14.12 - Kraków ZAPISY

Promocje na szkolenia otwarte