Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Certyfikaty SwissCert

Certyfikaty SwissCert

Coraz wyższe wymagania pracodawców, zapotrzebowanie rynku na wykwalifikowaną kadrę specjalistów, oraz zmiany zachodzące w otoczeniu wymagają od młodych ludzi, aby ich wiedza i umiejętności były na bieżąco odświeżane i uzupełniane - najlepiej w ramach certyfikowanych szkoleń. Posiadanie certyfikatu ukończenia szkolenia to dowód inwestowania w siebie, doskonalenia kompetencji i szansa na wyróżnienie się na rynku pracy.

 

Certyfikacja szkoleń studenckich

Po szkoleniach studenckich LUQAM wydawane są bezterminowe certyfikaty jednostki certyfikującej SwissCert. Certyfikat SwissCert jest bezterminowy, imienny i bezpłatny (w cenie szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikaty SwissCert w języku polskim i niemieckim). Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia odpłatnego certyfikatu w innym języku tj. angielskim, rosyjskim, francuskim i włoskim w cenie 59 zł brutto.

 SwissCert pieczątka

Warunki uzyskania certyfikatów SwissCert po szkoleniu studenckim LUQAM:

  1. Obecność na szkoleniu.
  2. Zaliczenie egzaminu końcowego.
  3. Odbiór certyfikatu (certyfikaty wysyłane są listem poleconym do jednego miesiąca po odbytym szkoleniu na adres podany w formularzu zgłoszeniowym). W przypadku nieodebrania certyfikatu koszt jego ponownego wystawienia wynosi 59 zł brutto.

 

 

 

certyfikat pl                   certyfikat de

 

O SwissCert

SwissCert jest niezależną i bezstronną jednostką certyfikującą z siedzibą w Krakowie. Pracownicy i współpracownicy SwissCert to kadra kilkudziesięciu auditorów i ekspertów technicznych wspomaganych partnerami z zagranicy, w tym Szwajcarii i Włoch. Zespół SwissCert cechuje wysoka jakość prowadzonych działań, zaangażowanie, szeroka wiedza z zakresu systemów zarządzania, a także doświadczenie w wykonywaniu i prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie konsultingowym w setkach organizacji w Europie, Ameryce Północnej i Afryce.

Obszar działalności jednostki obejmuje certyfikację:

  • systemu zarządzania jakością ISO 9001,
  • branżowych systemów zarządzania, m.in. ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 13485,
  • systemów zapewniania i zarządzania bezpieczeństwem żywności, m. in. HACCP, IFS, BRC, ISO 22000,

oraz outsourcing kontroli jakości wyrobów, badania typu „Mystery Client”, testy komponentów produkcyjnych i opakowań, prelekcje na konferencjach i sympozjach propagujące idee znormalizowanych systemów zarządzania i szkolenia.

SwissCert świadczy usługi dla wszystkich branż – począwszy od branży medycznej, poprzez usługi dla innowacyjnego sektora IT, po producentów komponentów dla branży motoryzacyjnej.

 SwissCert