Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Letnia Akademia LUQAM

 

W tym roku Letnia Akademia wraca w całkiem nowej odsłonie! Dwie poprzednie edycje pozwalały na zostanie Ekspertem ds. Optymalizacji. W tym roku uruchamiamy trzecią edycję podczas której skupimy się na kompleksowym rozwoju - wraz z tematami optymalizacyjnymi proponujemy tematy rozwijające kompetencje miękkie. A to wszystko w charakterystycznych dla Akademii wakacyjnych terminach i niskich cenach!

 

Czym jest Letnia Akademia?

Letnia Akademia to wyjątkowa okazja, aby wykorzystać okres wakacji w efektywny sposób - rozwijając kompetencje zawodowe i podnosząc swoją wartość na rynku pracy. Program skierowany jest do studentów. W jego ramach proponujemy 4 tematy szkoleń z zakresu optymalizacji i kompetencji miękkich. Każdy temat ma 2 terminy w Krakowie i 2 w Gdańsku, co pozwala na zrealizowanie całego cyklu w dogodnym okresie wakacji.

Poprzednie edycje poruszały tematy optymalizacyjne. W tegorocznej edycji, w odpowiedzi na sugestie studentów, poszerzyliśmy ofertę szkoleń tak, by zdobytą wiedzę z zakresu optymalizacji poszerzyć o umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów oraz prowadzenia szkoleń i autoprezentacji.

REGULAMIN LETNIEJ AKADEMII

 

Szkolenia w ramach Letniej Akademii

Letnia Akademia przeznaczona jest dla studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z zarządzaniem.

Szkolenia z zakresu optymalizacji będą idealne dla osób zainteresowanych koncepcją Lean Manufacturing - nie tylko w firmach produkcyjnych, ale również usługowych. Natomiast szkolenia miękkie, z racji swojej uniwersalności, będą przydatne dla studentów większości kierunków, którzy w swojej przyszłej pracy będą mieć do czynienia z sytuacjami problemowymi lub ze szkoleniem pracowników.

W tym roku w ramach Letniej Akademii LUQAM możesz zrealizować następujące szkolenia:

 • Lider Lean Manufacturing - szkolenie pozwala na zapoznanie się z ideą szczupłego zarządzania oraz najważniejszymi metodami z jego zakresu. W trzecim dniu szkolenia uczestnicy biorą udział w grze symulacyjnej, dzięki której mogą w praktyce wykorzystać poznane narzędzia.

TERMINY:

KRAKÓW GDAŃSK
21-23.07 ZAPISY  28-30.07 ZAPISY
01-03.09 ZAPISY  15-17.09 ZAPISY
 • Kaizen - szkolenie  koncentruje się na omówieniu podejścia do ciągłego doskonalenia opartego o filozofię Kaizen. Zajęcia mają charakter teoretyczny z elementami warsztatów praktycznych nakierowanych na zrozumienie idei Kaizen. Omówione zostaną również główne elementy praktyczne wpływające na efektywność wdrożenia filozofii Kaizen.

TERMINY:

KRAKÓW GDAŃSK
01.07 ZAPISY 05.08 ZAPISY

30.09

ZAPISY 

23.09 ZAPISY
 • Kreatywne Rozwiązywanie Problemów - szkolenie ma na celu zaprezentowanie oraz praktyczne zastosowanie metod rozwiązywania problemów wraz z analizą kilku case studies. Zajecia mają praktyczną formę, gdzie uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach z prezentowanych metod. Pokazane na szkoleniu techniki maja zastosowanie w każdej branży i na wielu stanowiskach. Dzięki nim w sytuacji problemowej łatwiej wyjść poza schematy myślowe i najbardziej oczywiste rozwiązania. Pozwalają one na uruchomienie nieszablonowego myślenia oraz uniknięcie zatrzymania się na najbardziej oczywistym pomyśle.

  TERMINY:

KRAKÓW GDAŃSK
29-30.07 ZAPISY 22-23.07 ZAPISY
 09-10.09 ZAPISY 02-03.09 ZAPISY
 • Business Trainer - sztuka prowadzenia szkoleń - szkolenie dedykowane jest osobom, które wiążą swoją przyszłość z obszarem prowadzenia szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Realizowane jest ono w trybie treningu, w którym każdy uczestnik szkolenia musi zaprezentować swoje umiejętności trenerskie. Umożliwia ono także nabycie umiejętności autoprezentacji w sytuacji prowadzenia szkolenia. Idealne dla osób chcących w przyszłości zostać trenerami lub liderami - pozwala na rozwinięcie umiejętności prezentacji, uczenia innych i przemawiania. Pozwala nabrać pewności siebie i daje wiedzę dotyczącą własnego stylu trenerskiego. Dodatkowym atutem jest nietypowa forma - uczestnicy po części teoretycznej maja za zadanie samemu przygotować i przeprowadzić krótkie szkolenie. Pozwala to na przecwiczenie zdobytej wiedzy w praktyce.

  TERMINY:

KRAKÓW GDAŃSK

08.07

ZAPISY

01.07 ZAPISY
05.08 ZAPISY 19.08 ZAPISY

 

Korzyści dla uczestników

Dzięki udziałowi w Letniej Akademii LUQAM:

 • zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu optymalizacji i kompetencji miękkich,
 • pozyskasz praktyczne umiejętności - zarówno z zakresu zastosowania narzędzi lean, jak i z technik prowadzenia szkoleń oraz rozwiazywania problemów,
 • po każdym szkoleniu otrzymasz darmowy certyfikat SwissCert w języku polskim i niemieckim,
 • gdy zrealizujesz 4 szkolenia otrzymasz dodatkowy certyfikat Letniej Akademii potwierdzający zdobyte kompetencje,
 • po ukończeniu całego programu otrzymasz voucher - 50% zniżki na dowolne szkolenie studenckie LUQAM.