Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33

Tu jesteś :: Aktualności

 

Polecane szkolenia LUQAM

Sprawdź na jakie szkolenia możesz zapisać się w najbliższym czasie!
Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

 

Szkolenia otwarte Szkolenia studenckie

16-17.04, Kraków

Lean Office - filozofia Lean Management w biurze

 Szkolenie przedstawia w uporządkowany sposób koncepcję wdrożenia Lean Office wykorzystywaną do doskonalenia kluczowych procesów firmy.

20-22.04, Kraków

Pełnomocnik ISO 9001

Szkolenie przede wszystkim przygotowuje uczestników do pełnienia funkcji pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością wg ISO 9001. Założeniem szkolenia jest przekonanie uczestników, że system zarządzania może i ma służyć firmie i wszystkim jej pracownikom, w czym kluczową rolę odgrywa właśnie pełnomocnik.

18-19.04, Kraków

Autonomiczne Utrzymanie Ruchu

Szkolenie dedykowane jest dla organizacji, które chcą skutecznie podnosić efektywność swojego parku maszynowego przy zaangażowaniu pracowników produkcyjnych.

20-22.04, Gdańsk

Six Sigma - poziom Yellow Belt

Szkolenie jest wstępem do bardziej zaawansowanych szkoleń, poświęconych metodom statystycznym w strategii Six Sigma. Jego celem jest zapoznanie uczestników zarówno ze strategią Six Sigma jak i strukturą organizacyjną obowiązującą w jej ramach.

10-11.05, Kraków

Six Sigma - poziom Black Belt (I zjazd)

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które zarządzać będą dużymi projektami przynoszącymi wartość dodaną organizacji. Kończy się obroną projektu na poziomie Black Belt. 

 

 21-22.04, Kraków

IFS, BRC - wymagania standardów sieciowych

Szkolenie jest adresowane do osób pragnących doskonalić swoje kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa żywności. W trakcie szkolenia zostaną przedstawione wymagania standardów IFS i BRC z szczególnym uwzględnieniem wymagań nie pojawiających się w ISO 22000.