Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Regulamin Letnia Akademia 2017

1. Letnia Akademia LUQAM trwa od 1.07-30.09.2017.

2. W ramach programu realizowane są następujące szkolenia:

  • Lider Lean Manufacturing,
  • Kreatywne Rozwiązywanie Problemów,
  • Business Trainer – sztuka prowadzenia szkoleń,
  • Kaizen (szkolenie spoza standardowej oferty szkoleń studenckich).

3. Po realizacji wszystkich 4 szkoleń w ramach programu Uczestnik Letniej Akademii otrzymuje:

  • Certyfikat ukończenia programu Letniej Akademii LUQAM wydawany przez LUQAM w języku polskim,
  • Bon rabatowy w wysokości 50% na dowolne szkolenie studenckie znajdujące się w ofercie LUQAM, nie wchodzące w skład programu Letniej Akademii.

4. Bon rabatowy można wykorzystać w roku akademickim 2017/2018 tj. od 1.10.2017-30.06.2018. W chwili realizacji bonu Uczestnik szkolenia powinien posiadać status studenta studiów I, II lub III stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych lub absolwenta z maksymalnie rocznym stażem.

5. Bon rabatowy można wykorzystać w całości i tylko raz na wskazane przez Uczestnika szkolenie, nie można go przekazać innemu Uczestnikowi ani wymienić na ekwiwalent pieniężny.

6. Bon rabatowy nie łączy się z innymi promocjami/zniżkami oferowanymi przez LUQAM w ramach szkoleń lub programu Akademia Certyfikowanego Młodego Menadżera.

7. Promocją objęte są wyłącznie szkolenia wchodzące w skład Letniej Akademii, zrealizowane w czasie jej trwania. Ceny szkoleń obowiązują osoby posiadające status studenta studiów I, II lub III stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych. Zgłoszenia na szkolenia studenckie osób prywatnych oraz pracowników firm rozpatrywane są indywidualnie. Promocje w ramach Letniej Akademii nie obowiązują osób prywatnych oraz pracowników firm.

8. Szkolenia można realizować w dogodnym terminie i miejscu (Kraków lub Gdańsk) dla Uczestnika oraz w dowolnej kolejności w ramach czasu trwania Letniej Akademii.

9. Osoby, które zrealizowały już jedno ze szkoleń zawartych w programie Letniej Akademii jeszcze przed jej rozpoczęciem mogą przystąpić do programu. Warunki ich uczestnictwa rozpatrywane są indywidualnie.

10. Z uczestnictwa w szkoleniu można zrezygnować bez konsekwencji na 7 dni przed terminem rozpoczęcia. Po tym czasie uczestnik zobowiązany jest zapłacić 60% wartości szkolenia.

11. Warunkiem uruchomienia szkolenia w danym terminie jest uczestnictwo minimum 10 osób w szkoleniu.

12. Jeśli szkolenie zostanie odwołane z winy LUQAM, uczestnik może przenieść swoje zgłoszenie na kolejny zaplanowany termin w ramach czasu trwania Letniej Akademii.

13. Szkolenia Lider Lean Manufacturing oraz Kreatywne Rozwiązywanie Problemów zrealizowane w ramach Letniej Akademii wliczają się do szkoleń realizowanych w ramach Certyfikowanego Eksperta ds. Optymalizacji.

14. W pozostałych kwestiach obowiązuje standardowy Regulamin szkoleń LUQAM.