Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Studia Podyplomowe Strategie Zakupowe i Sourcing

Opis kierunku
Program i certyfikaty
Prowadzący
Oferta dla firm
Kraków - informacje organizacyjne
Poznań - informacje organizacyjne
Lublin - informacje organizacyjne
Program szczegółowy

Studia podyplomowe Strategie Zakupowe i Sourcing

Pracujesz jako specjalista/ka do spraw zakupów lub wiążesz swoją przyszłość z tą właśnie branżą? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać narzędzia i techniki pomocne w pracy zakupowca? W LUQAM znajdziesz bogatą ofertę studiów podyplomowych tworzonych z myślą o osobach takich jak Ty. Z nami proces zakupowy nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

W LUQAM uważamy, że partnerska relacja między światem nauki a sektorem prywatnym pozwala dostarczać produkty dostosowane do aktualnych potrzeb rynkowych. Realizowane w toku studiów zajęcia mają głównie charakter praktyczny i prowadzone są przez osoby, które mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży zakupowej. Nasi studenci i studentki otrzymują również niezbędną wiedzę teoretyczną, która przekazywana jest w atrakcyjny sposób. Często stosowaną i pozytywnie odbieraną metodą dydaktyczną jest analiza przypadku (case study). Taka forma nauczania pozwala w obrazowy sposób przedstawić nawet bardzo skomplikowane zagadnienia, jednocześnie mocno angażując uczestników/ki.

 

Studia podyplomowe zakupy i sourcing charakterystyka

Charakterystyka kierunku

Studia podyplomowe z zakresu zakupów i sourcingu organizowane przez LUQAM stanowią unikatową propozycję na tle konkurencyjnych ofert. W LUQAM wsłuchujemy się w oczekiwania pracodawców i staramy się odpowiadać na płynące z ich strony postulaty. Przedsiębiorcy często skarżą się, że absolwentom/kom polskich uczelni brakuje kompetencji miękkich. Proponowane przez nas studia podyplomowe na kierunku Startegie Zakupowe i Sourcing pozwalają zagospodarować tę lukę. Ich największym atutem jest właśnie położenie nacisku na kształtowanie umiejętności interpersonalnych niezbędnych w pracy zakupowca.

Finansowe i prawne aspekty zakupów, grupy zakupowe, psychologia zakupów, podstawy marketingu, sztuka negocjacji czy zarządzanie łańcuchem dostaw to tylko przykładowe zagadnienia omawiane w ramach studiów. Uczestnicy/czki poznają ponadto narzędzia pomocne w pracy zakupowca z uwzględnieniem wirtualnych systemów takich jak e-aukcje czy B2B. Zdobywają również zdolności analitycznego myślenia, tworzenia zapytań ofertowych, zarządzania procesami oraz harmonijnej współpracy z pozostałymi działami firmy.

 

Studia posyplomowe zakupy i sourcing adresaci

Adresaci

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Poznać praktyków branży zakupowej i wymienić się doświadczeniami z ciekawymi osobami? Studia podyplomowe zakupy i sourcing organizowane przez LUQAM to strzał w dziesiątkę!

Studia podyplomowe na kierunku zakupy i sourcing są przeznaczone dla:

  • specjalistów do spraw zakupów w przedsiębiorstwach prywatnych i administracji publicznej,
  • członków kadry zarządzającej każdego szczebla,
  • osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku zakupowca.

Zarządzanie zakupami ma szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzi się zarówno w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, jak i usługowych.

 

Wyścig, którego stawką jest konkurencyjność i rentowność wygrywają firmy, które potrafią sprawnie zarządzać procesem zakupowym. W LUQAM kształcimy fachowców, którzy z pewnością sprostają temu wyzwaniu. Zapraszamy na studia podyplomowe z zakresu zakupów i sourcingu.

 

Sprawdź również pozostałe kierunki studiów podyplomowych LUQAM.

 

Szczególnie polecamy: