Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33

Tu jesteś :: Aktualności

 

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe!

W tym roku poszerzamy ofertę o 2 nowe kierunki - Zarządzanie produkcją w praktyce oraz Quality MBA. Dowiedz się więcej i wybierz studia dla siebie!
Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Rekrutacja na studia podyplomowe LUQAM trwa do 30 września! Możesz wybierać spośród 10 kierunków w ramach 4 kategorii.

Ukierunkowanie na praktykę to myśl przewodnia towarzysząca nam podczas tworzenia innowacyjnych kierunków podyplomowych. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się połączyć kompleksowo przekazywaną wiedzę z prestiżem dyplomu wyższej uczelni. Dokładamy wszlekich starań by oferowane kierunki jak najlepiej odpowiadały zapotrzebowaniu rynkowemu i nigdy nie przestajemy udoskonalać naszej oferty. Dlatego w tym roku możemy pochwalić się kilkoma nowościami:

  • LUQAM rozpoczęło współpracę z Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu,
  • kierunek TPM Champion. Utrzymanie ruchu w praktyce dostępny teraz również w Warszawie,
  • 2 nowe kierunki w naszej ofercie - Zarządzanie produkcją w praktyce oraz Quality MBA.

 

Dowiedz się więcej o studiach podyplomowych LUQAM

 

NOWE KIERUNKI
Zarządzanie produkcją w praktyce

QMBA - Master of Business Administration

in Quality Management

Celem studiów jest przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania procesem produkcyjnym (jego sterowaniem i optymalizowaniem). W trakcie zajęć prezentowane są podstawowe zasady oraz nowoczesne narzędzia, metody i mechanizmy zarządzania produkcją. Uzupełnienie programu stanowi trening miękkich umiejętności menadżerskich.

Więcej o kierunku

Jedyne studia MBA w tej części Europy skupiające się na obszarze zarządzania jakością (zarówno zarządzania systemowego, jak i zarządzania narzędziami jakości). Quality MBA to studia, które umożliwiają zdobycie wiedzy i kompetencji pozwalających na sprawne zarządzanie działem jakości i projektami optymalizacyjnymi jako sponsor projektu lub Black Belt, a także menadżerskie spojrzenie na funkcjonowanie całej organizacji.

Więcej o kierunku