Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

Tu jesteś :: Szkolenia » Pakiety eksperckie

 

Pakiety eksperckie

Pakiety eksperckie LUQAM

Pakiety eksperckie

Zastanawiasz się jakie szkolenie zrealizować, aby uzyskać kompleksową wiedzę z wybranego tematu? W LUQAM stworzyliśmy specjalne pakiety zaprojektowane pod kątem wybranych stanowisk w różnych branżach. Zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu pozwala na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności potrzebnych na danym stanowisku. Co więcej, każda osoba, która ukończy pakiet szkoleń otrzymuje dodatkowy certyfikat potwierdzający ukończenie cyklu oraz może wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu „Kaizen”.

 

Pakiet BPO/SSC Officer

Pakiet zaprojektowany dla osób pracujących lub planujących pracę w branży usługowej.

Realizacja zawartych w nim szkoleń pozwala na poznanie i zdobycie umiejętności wykorzystania metod oceny funkcjonowania organizacji. Szkolenia z tego pakietu pozwolą zarówno na wyróżnienie się na rynku pracy, jak i na zdobycie kompetencji niezbędnych do zajmowania stanowisk kierowniczych w firmach usługowych.

Pakiet Chief Operating Officer

Pakiet zaprojektowany dla osób zajmujących lub chcących zajmować się obszarem zarządzania operacyjnego w organizacji.

Szkolenia zawarte w pakiecie pozwalają zdobyć szereg kompetencji, które umożliwiają spojrzenie na organizację jako całość oraz przyjęcie szerokiej perspektywy uwzględniającej zależności międzyprocesowe. Jest to niezbędne na stanowiskach wymagających zarządzania grupą osób oraz procesami.

Pakiet Lean Officer

Pakiet zaprojektowany dla osób zajmujących lub chcących zajmować się działaniami optymalizacyjnymi w firmach produkcyjnych.

Szkolenia zawarte w pakiecie dobrane są w taki sposób, by pozwalały na zdobycie wszystkich kompetencji potrzebnych osobie odpowiadającej za ciągłe doskonalenie w firmie.

Pakiet Quality Officer

Pakiet zaprojektowany dla osób, które pracują lub chcą pracować jako Auditorzy Wewnętrzni, Pełnomocnicy ds. Systemów Zarządzania czy pracownicy działu jakości zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Quality Officer. Pakiet dostępny jest dla osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu automotive, bezpieczeństwa żywności lub szeroko pojętego zarządzania jakością.

kontakt