Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Systemy zarządzania

Szkolenia Systemy Zarządzania

 

Szkolenia ISO - systemy zarządzania jakością

 

Trudno dziś znaleźć liczącą się firmę, która nie posiada certyfikatów ISO. Podnoszą one wiarygodność i prestiż przedsiębiorstwa oraz są świadectwem wysokiej jakości produktów czy usług. Fakt, że coraz więcej podmiotów posiada, bądź dąży do uzyskania międzynarodowego certyfikatu sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na szkolenia ISO przygotowujące do roli Audytorów Wewnętrznych. 

Prowadzisz firmę i potrzebujesz doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za system zarządzania jakością ISO w Twoim przedsiębiorstwie? W LUQAM organizujemy najbardziej popularne spośród szkoleń ISO prowadzące do uzyskania następujących uprawnień m.in. Audytora Wewnętrznego ISO 9001, Audytora Wewnętrznego IAFT 16949 czy Audytora Wewnętrznego ISO 22000. Uczestnictwo w szkoleniach ISO to także świetny sposób na podniesienie własnych kwalifikacji i znalezienie interesującej i dobrze płatnej pracy. Imponująca liczba ofert pracy dla audytorów wewnętrznych stanowi najlepszy dowód na to, jak przyszłościowy jest to kierunek.

SZKOLENIA Z KATEGORII SYSTEMY ZARZĄDZANIA

AUDITOR WEWNĘTRZNY ISO 9001

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z praktycznym rozumieniem wymagań normy i sposobami pozyskiwania dowodów na ich spełnienie. Szkolenie ułatwia zrozumienie wymagań normy z praktycznego punktu widzenia. 

2 dni - 880 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 04-05.03 - Kraków 

AUDITOR WIODĄCY ISO 9001

Szkolenie jest analizą normy ISO 9001:2015 prowadzoną wspólnie z uczestnikami. Pozwala to spojrzeć na wymagania norm (stare i nowe wydanie) z wielu perspektyw i poprawia rozumienie ich istoty i znaczenia. 

4 dni - 2654 zł netto

ZAPISZ SIĘ: brak terminów

PEŁNOMOCNIK ISO 9001

Założeniem szkolenia jest przekonanie uczestników, że system zarządzania może i ma służyć firmie oraz wszystkim jej pracownikom, w czym kluczową rolę odgrywa właśnie Pełnomocnik.

3 dni - 1 280 zł netto

ZAPISZ SIĘ: brak terminów

AUDITOR WEWNĘTRZNY IATF 16949

Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu uprawnia do pełnienia funkcji Auditora Wewnętrznego IATF 16949, a także przygotowuje do samodzielnego planowania, przeprowadzania i dokumentowania wewnętrznych auditów.

2 dni - 1480 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 22-23.06 - Kraków

WARSZTATY DOSKONALĄCE DLA AUDITORÓW WEWNĘTRZNYCH

Celem warsztatu jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy o kompleksowym zarządzaniu jakością, która zostanie zaprezentowana poprzez przeniesienie się do symulowanego środowiska "wirtualnej firmy". 

2 dni - 980 zł netto

ZAPISZ SIĘ: brak terminów

AUDIT PROCESU WG VDA 6.3

Szkolenie dotyczące normy VDA 6.3 przeznaczone dla organizacji z każdej branży, jednak ze szczególnym uwzględnieniem branży motoryzacyjnej.

 2 dni - 1280 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 09-10.03 - Kraków     04-05.06 - Kraków

AUDITOR WEWNĘTRZNY HACCP/ISO 22000

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają wymagania normy ISO 22000. Przedstawiany jest praktyczny sposób wdrażania programu warunków wstępnych, systemu HACCP oraz pozostałych wymagań standardu.

2 dni - 880 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 27-28.05 - Kraków

MAPOWANIE PROCESÓW

Szkolenie dostarcza wiedzę z zakresu wymagań dotyczących budowy procesów w firmie, analizy wzajemnych relacji oraz kanałów komunikacyjnych. Ułatwia rozpoznanie zasobów potrzebnych do realizacji procesu oraz opisania zakresów odpowiedzialności za poszczególne jego etapy. 

1 dzień - 880 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 05.05 - Kraków

WYMAGANIA VDA 6.1 i VDA 6.5

Szkolenie pozwala poznać i zrozumieć wymagania VDA 6.1 oraz VDA 6.5 oraz przygotować do profesjonalnego prowadzenia auditów wyrobów w organizacji. Szkolenie ma charakter wykładowy z elementami warsztatów i case studies.

 

ZAPISZ SIĘ: 08-09.04 - Kraków

WYMAGANIA VDA 1 i VDA 2

Celem tego szkolenia jest przekazanie uczestnikom wymagań, usystematyzowanie ich wdrożenia do struktur operacyjnych organizacji i ujednolicenie procesu dostarczania dowodów spełnienia wymagań procedury PPA, w tym także wymagań w zakresie archiwizacji dokumentacji.

ZAPISZ SIĘ:  03.03 - Kraków


 Promocje na szkolenia otwarte

 

Czym jest ISO?

ISO to międzynarodowa organizacja normalizacyjna zrzeszająca ponad 160 agencji krajowych w tym Polski Komitet Normalizacyjny. Reguluje ona niemal wszystkie aspekty naszego życia, czego najlepszym dowodem jest zawrotna liczba ponad 20 tysięcy dotychczas wydanych norm. W dobie swobody przepływu towarów oraz popularności zakupów online jednolite standardy chronią konsumentów i zwiększają prawdopodobieństwo satysfakcji z transakcji. Niezależnie od tego, czy kupują produkt wytwarzany w Wielkiej Brytanii czy Japonii, jeżeli posiada on certyfikat ISO, to mogą być spokojni o jego jakość. Posiadanie certyfikatów jest jednak przede wszystkim opłacalne dla samych przedsiębiorstw, ponieważ podnosi ich konkurencyjność.

 

Szkolenia ISO 9001

Spośród kursów oferowanych przez LUQAM szczególną popularnością cieszą się szkolenia z ISO 9001. Norma ta określa wymagania, jakie musi spełniać system zarządzania jakością w przedsiębiorstwie i często stanowi podstawę do ubiegania się o dodatkowe certyfikaty. Uczestnicy szkolenia ISO 9001 zapoznają się z ośmioma filarami jakości oraz zdobędą praktyczne umiejętności przeprowadzania audytów w organizacji. W LUQAM pomyśleliśmy również o firmach o szerokim profilu działalności, posiadających wiele certyfikatów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, prowadzimy szkolenia dla Pełnomocników Zintegrowanych Systemów Zarządzania (Pełnomocników ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001).

 

Szkolenia jakościowe

Szkolenia LUQAM z kategorii systemów zarządzania to połączenie solidnych podstaw teoretycznych, studiów przypadków oraz szerokiego spojrzenia na wymagania norm. W trakcie zajęć uczestnicy poznają wymagania poszczególnych norm i specyfikacji technicznych. Przełożenie na język praktyczny zapewnia dogłębne zrozumienie istoty i znaczenia tych wymagań, ich związków z realizacją przyjętych strategii oraz celów (zarówno operacyjnych, jak i biznesowych). W efekcie kierownictwo ma pełną świadomość funkcjonowania firmy. Niezależnie od tego, w jakim sektorze działasz, w ofercie LUQAM na pewno znajdziesz dedykowany Twojej specjalności kurs. Prowadzimy szkolenia z zakresu zarządzania jakością i bezpieczeństwem m.in. w branży motoryzacyjnej (szkolenia IATF 16949) oraz spożywczej (szkolenia ISO 22000).

Wszystkie szkolenia ISO prowadzone są przez praktyków, którzy na co dzień z jednej strony mierzą się z zadaniami związanymi z budowaniem, wdrażaniem i doskonaleniem systemu jako Pełnomocnicy i Audytorzy Wewnętrzni, z drugiej zaś, jako certyfikujący Audytorzy Wiodący oceniają system pod kątem jego skuteczności i efektywności. Szkolenia ISO obfitują w praktyczne przykłady i ćwiczenia. Kadra trenerska dokłada szczególnych starań, aby zajęcia były ciekawe i pozwalały na przekucie teoretycznej wiedzy na praktyczne umiejętności. Celem zajęć praktycznych jest przekazanie wiedzy i umiejętności dających się bezproblemowo wykorzystać w ramach codziennej pracy każdego z uczestników.

W warunkach rosnącej konkurencji sukces mogą osiągnąć tylko firmy, które stawiają na ciągłe doskonalenie. Szkolenia jakościowe oferowane przez LUQAM przygotują Twoich pracowników do roli Audytorów Wewnętrznych nastawionych na poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy!

Wszystkie szkolenia jakościowe LUQAM akredytowane są przez jednostkę certyfikującą Swiss Cert.

 

W TEJ KATEGORII REALIZUJEMY TAKŻE:

 

 • Wymagania normy ISO 9001:2015
 • Auditor Wewnętrzny ISO 14001
 • Pełnomocnik ISO 14001
 • Auditor Wewnętrzny ISO 17025
 • Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy ISO 45001
 • Pełnomocnik Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy ISO 45001
 • IFS, BRC - Wymagania standardów sieciowych
 • Auditor Wewnętrzny ISO 27001
 • Warsztaty doskonalące dla Pełnomocników ds. Zarządzania Jakością
 • Analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych
 • Zarządzanie ryzykiem w systemach zarządzania jakością
 • Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001 Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001
 • Pełnomocnik Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001 Pełnomocnik Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001
 • Mapowanie procesów za pomocą notacji BPMN
 • Koszty Jakości

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.