Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Menadżerskie i komunikacja

Szkolenia Menadżerskie i Komunikacja

 

Szkolenia Menadżerskie i Komunikacja

 

Celem szkoleń LUQAM z kategorii Menadżerskie i Komunikacja jest przede wszystkim doskonalenie umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem. Zajęcia z tej grupy idealnie wpisują się w cel jakim jest świadomy rozwój osobisty, ukierunkowany na efektywną współpracę i zarządzanie zespołem.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby pragnące doskonalić umiejętności interpersonalne przydatne zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Udział w szkoleniach jest szczególnie polecany dla osób zarządzających grupą osób np. w zespole projektowym.

Wszystkie szkolenia oferowane przez LUQAM obfitują w praktyczne przykłady i ćwiczenia. Kadra trenerska dokłada szczególnych starań, aby zajęcia były ciekawe i pozwalały na przekucie teoretycznej wiedzy na praktyczne umiejętności. Celem zajęć praktycznych jest przekazanie wiedzy i umiejętności dających się bezproblemowo wykorzystać w ramach codziennej pracy każdego z uczestników.

 

SZKOLENIA Z KATEGORII MENADŻERSKIE I KOMUNIKACJA

SUPERVISOR ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO

Podczas szkolenia przedstawiane są nowoczesne metody zarządzania zmianą poprzez ukazanie odpowiedniej formy budowania zespołu. Prezentowane są również metody oraz narzędzia ułatwiające dokonywanie ocen pracowniczych, komunikację i rozwiązywanie problemów.

1 dzień, 880 zł netto

 ZAPISZ SIĘ:  08.05 - Kraków   

 

SKUTECZNY LIDER

Zajęcia o charakterze warsztatowym, organizowane w kameralnych zespołach, nastawione przede wszystkim na doskonalenie umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem.

2 dzień, 1 280 zł netto 

ZAPISZ SIĘ:  23-24.04 - Kraków

 

W TEJ KATEGORII REALIZUJEMY TAKŻE:

 

  • Budowanie zespołu i motywowanie pracowników  
  • Trudne sytuacje i dyscyplinowanie pracowników
  • Trening umiejętności menedżerskich
  • Rozwój kompetencji trenera wewnętrznego
  • Proces wdrażania zmian w kontekście pracowniczym
  • Optymalizacja relacji zawodowych, czyli trening komunikacji interpersonalnej
  • Negocjacje w biznesie  
  • Budowanie zaangażowania pracowników

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Promocje na szkolenia otwarte

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.