Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności LUQAM

 

Certyfikowany Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności

Oferta dla studentów wiążących swoją przyszłość z pracą w przemyśle spożywczym, w całym łańcuchu żywnościowym (producenci żywności, pasz, zbóż, dodatków do żywności, rolnicy, firmy świadczące usługi żywieniowe i cateringowe, sprzedawcy detaliczni i hurtowi, firmy świadczące usługi porządkowe, transportowe i dystrybucyjne, dostawcy wyposażenia, środków do mycia i higieny, materiałów opakowaniowych oraz innych materiałów mających kontakt z żywnością, laboratoria badawcze, sieci handlowe). 

Osoba uczestnicząca w minimum trzech szkoleniach, oprócz certyfikatów SwissCert, otrzymuje dodatkowy, bezpłatny, imienny certyfikat „Eksperta ds. Bezpieczeństwa Żywności” LUQAM, który potwierdza nabycie przez uczestnika kompetencji we wszystkich obszarach dotyczących skutecznego i efektywnego zapewniania oraz zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Szkolenia uprawniające do otrzymania dyplomu Eksperta ds. Bezpieczeństwa Żywności można realizować w dowolnym czasookresie – na przestrzeni wakacji, kilku miesięcy, a nawet roku.

 

Szkolenia dostępne w ramach programu eksperckiego

Poniżej znajduje się lista szkoleń dostępnych w ramach programu. Realizacja szkoleń Auditor Wewnętrzny HACCP oraz Pełnomoncik Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 jest obowiązkowa. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat jednostki certyfikującej SwissCert.

Kliknij w nazwę szkolenia aby zobaczyć program.

 

Auditor Wewnętrzny HACCP (obowiązkowe)  Zapisz się
Pełnomocnik Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 (obowiązkowe) Zapisz się
Wymagania Standardów Sieciowych IFS i BRC z elementami Food Defence Zapisz się
Lider Lean Manufacturing Zapisz się

 

Jak się zgłosić?

szkolenia 1 Zgłoś się na każde z trzech wymaganych szkoleń w wybranym terminie.
szkolenia 2

Poszerzaj swoją wiedzę w trakcie szkoleń.

szkolenia 3

Napisz do nas jak Ci się podobało - w wiadomości zaznacz, że chcesz otrzymać certyfikat Eksperta ds. Bezpieczeństwa Żywności.

szkolenia 4

Dodatkowy certyfikat wyślemy do Ciebie pocztą.