Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

Tu jesteś :: Klienci » Klienci LUQAM

 

Klienci LUQAM

O satysfakcję naszych Klientów dbamy od samego początku naszej działalności - od 2002 roku. W tym czasie współpracowaliśmy z ponad 700 organizacjami, realizując projekty dla przedsiębiorstw z różnych branż. W LUQAM cenimy długotrwałe relacje z Klientami, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Do każdego projektu podchodzimy z równym zaangażowaniem, tak aby naszym Klientom zapewnić maksimum satysfakcji. Największą motywację do działania stanowią dla nas powracający Klienci oraz wystawione rekomendacje.

Klienci LUQAM to firmy działające w różnych branżach, m.in: automotive, przemysł ciężki, poligrafia, aerospace, administracja publiczna, sektor bankowy, żywność, szpitale.

  

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm trenerów mają bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości oferowanych szkoleń. Godne rekomendacji programy cykli szkoleniowych uwzględniają zarówno teoretyczne jak i praktyczne aspekty danej tematyki, co ma szczególne znaczenie dla firm produkcyjnych. Liczymy na dalszą współpracę.

Electrolux

Projekt był zrealizowany zgodnie z ustalonym planem i przyniósł nam wymierną korzyść finansową w postaci oszczędności. Polecamy firmę LUQAM jako rzetelnego i skutecznego dostawcę usług optymalizacyjnych.

Bibus Menos

Współpracę z firmą LUQAM w zakresie prowadzonego projektu cechował profesjonalizm, rzetelność oraz zaangażowanie. Firma LUQAM jest godną polecenia w zakresie realizacji projektów optymalizacyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Management, a profesjonalne podejście do klienta gwarantuje najwyższy poziom usług, solidność i uczciwość.

Credit Agricole

Z przyjemnością możemy zarekomendować współpracę z LUQAM. Założone cele szkoleniowe zostały zrealizowane, a szkolenia otrzymały wysokie noty w ankietach wypełnionych przez uczestników. Dodatkowym atutem firmy jest zaangażowanie i komunikatywność jej pracowników oraz dbałość o szczegóły na każdym etapie realizacji usługi szkoleniowej.

Orlen Oil

Współpraca w ramach wdrożenia TPM przebiegała pomyślnie, jesteśmy zadowoleni zarówno z poziomu świadczonych usług, jak i skuteczności działań, co pozwala nam rekomendować firmę LUQAM jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Bury

LUQAM jest firmą zdolną organizacyjnie do realizowania projektów optymalizacyjnych, niezależnych auditów oraz szkoleń. Najwięcej wartości przynosi nam udział Lidze Mistrzów 5S, dzięki której już trzy zakłady w Polsce audytują i doskonalą 5S, poprawiają porządek i ergonomię pracy, a pracownicy utrzymują zaangażowanie i motywację do działania.

MMP Neupack

 

ZAUFALI NAM

       
       
       
       

 

kontakt