Presenter Presenting Presentation to Audience. Speaker Giving Sp

Konferencja

Zarządzanie bezpieczeństwem żywności

16 grudnia 2020 | godz. 9:00

Z myślą o kołach naukowych i organizacjach studenckich.

Dzięki konferencji uczestnicy poszerzą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie auditu systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, a także poznają praktyczne przykłady niezgodności i działań korygujących. Dodatkowo zostaną omówione wymagania standardów i analiza ryzyka wobec współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa żywności. Studenci, którzy nie znają metody 5S, będą mieli okazję zapoznać się z tym narzędziem oraz poznać sposoby na wykorzystanie go w branży spożywczej.

Konferencja jest organizowana dla studentów ze środowisk kół naukowych i organizacji studenckich. Jej celem jest poszerzenie wiedzy studentów z zakresu zarządzania bezpieczeństwem żywności, a także zainicjowanie relacji z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi w celu nawiązania stałej współpracy.

Informacje ogólne

Wydarzenie jest dedykowane członkom organizacji studenckich.

W konferencji może wziąć udział maksymalnie 3 osoby z organizacji.

Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy ZOOM.

Link do konferencji zostanie przesłany mailem, najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w konferencji - trzeba to zgłosić w formularzu rejestracyjnym.

Szczegóły dot. możliwości współpracy organizacji z firmą LUQAM, zostaną omówione podczas konferencji.

Nie czekaj i zgłoś swoją Organizację już dziś! Zapisy do 13 grudnia 2020

Program szkolenia

9:00 - 9:15

Rozpoczęcie konferencji, powitanie uczestników, przedstawienie firmy LUQAM.

9:15 - 10:40

Audit systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności – przykłady niezgodności i działań korygujących.

10:40 - 11:10

Analiza ryzyka.

11:10 - 12:35

Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa żywności – wymagania standardów i analiza ryzyka.

12:35 - 13:10

Przerwa.

13:10 - 14:35

Metoda 5S w branży spożywczej.

14:35 - 14:50

Audyt 5S.

14:50 - 15:30

Przedstawienie platformy Opexity.

O nas

Jesteśmy firmą konsultingową i wspieramy naszych klientów od 2002 roku. Pracujemy w trybie projektowo-szkoleniowym. Realizujemy projekty i programy związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach.

Zakres naszej działalności to przede wszystkim:

•  Branżowe Systemy Zarządzania (m.in.: ISO 9001, ISO 14001, ISO 17025, ISO 45001, HACCP, ISO 22000, ISO 27001, IATF 16949, ISO 50001 i inne),
•  Lean Management,
• Six Sigma,
budowanie dedykowanych systemów produkcyjnych,
•  projektowanie ergonomicznych layoutów dla nowych i rozbudowywanych fabryk,
• optymalizacja procesów i redukcja kosztów,
• doradztwo organizacyjne,
• audity pierwszej i drugiej strony.

Nasi klienci

Prowadzący

Anna Pawlik

konsultantka z zakresu optymalizacji procesów oraz branżowych systemów zarządzania

Ukończyła studia na wydziale Biologii i Nauki o Ziemi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania systemem jakości. W całej swojej karierze związana z branżą spożywczą na stanowiskach piwowara oraz lidera produkcji. Do jej głównych obowiązków należało, m.in. organizacja pracy i nadzór nad podległymi pracownikami, planowanie zatrudnienia w celu zapewnienia efektywności organizacyjnej wpodległym. Zajmowała się również prowadzeniem auditów systemowych, a także nadzorem nad istniejącymi systemami jakości oraz wprowadzaniem systemów jakości na działy produkcyjne. Wdrażała również na podległe działy system ISO 22000 oraz OHSAS 18001.

Izabela Górecka

Pełnomocnik Zarządzania Systemem Jakości oraz Kierownik produkcji

Absolwentka kierunku Biologia na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów podyplomowych z Zarządzana Jakością. Od początku kariery związana z Systemami Zarzadzania Jakością i Bezpieczeństwa Żywności. Uczestniczyła we wdrażaniu, utrzymaniu i doskonaleniu  systemu bezpieczeństwa żywności, takich jak ISO 22000, HACCP, FSSC 22000, BRC w firmach sektora produkcji żywności. Posiada doświadczenie jako auditor obszaru produkcyjnego i dostawców, jak również jako strona auditowana i kontrolowana przez sieci, takie jak Biedronka, Kaufland, Lidl oraz instytucje państwowe (Inspekcja Sanitarna, Inspekcja Jakości Handlowej, Inspekcja Weterynaryjna).

Jarosław Machnik

Konsultant i Koordynator Dedykowanych Systemów Produkcyjnych

Wszechstronny trener-wdrożeniowiec. Od kilkunastu lat związany z projektami Lean Management. Pracował zarówno w międzynarodowym koncernie produkującym dla branż AGD i automotive, gdzie poznawał zachodnie podejście do kwestii optymalizacji, jak i w polskiej firmie spożywczej, gdzie stał się mentorem wdrożenia systemu opartego na Systemie Produkcyjnym Toyoty. Posiada doświadczenie w pracy jako zewnętrzny Quality Manager odpowiedzialny za kwestie związane z optymalizacją produkcji i zarządzaniem jakością. Był również liderem projektu dotyczącego reengineeringu, w ramach którego został
zaobserwowany wzrost efektywności procesów, a także redukcja obszaru o 50%.

Anna Piątek

Specjalistka ds. Projektu

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku zarządzanie jakością oraz finanse i controlling. Doświadczenia zdobywała początkowo jako specjalistka w dziale jakości, a później w dziale World Class Manufacturing w firmie z branży budowlanej gdzie rozwijała swoje umiejętności z zakresu Lean Management i Quality Management. Odpowiedzialna była również za funkcjonowanie systemu 5S w całej organizacji oraz brała czynny udział w projektach optymalizacyjnych. Następnie w firmie LUQAM jako specjalistka ds. projektu koordynowała i rozwijała projekt Opexity.

 

Skontaktuj się z nami

12 296 49 31

Jarosław Pawlik

koordynator konferencji

Email:  jpawlik@luqam.com