Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

Tu jesteś :: O nas » Misja i wartości

 

Misja i wartości

Misja i wartości

 

Misja LUQAM dokładnie oddaje ducha i pasję Zespołu, który nieustannie poszukuje nowych rozwiązań. Od kilkunastu lat jesteśmy obecni na rynku, bierzemy aktywny udział w życiu i rozwoju wielu organizacji, a także tworzymy wartości niezależnie od sytuacji rynkowej. To wszystko jest możliwe dzięki uczciwości w ocenie wykonalności zadań oraz kompetencjom i pasji Zespołu, co przekłada się na zaufanie i rekomendacje ze strony naszych Partnerów i Klientów.

 

 

UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA PARTNERSTWO PRACA ZESPOŁOWA I WZAJEMNY SZACUNEK

Budujemy zespół, dla którego punktem wyjścia zawsze jest słuchanie.

Zaczynamy od słuchania Klienta - tego, co nam komunikuje, czego oczekuje oraz wymaga. Umiejętność słuchania daje nam niepowtarzalną szansę zdobycia wiedzy, bez której nasze przedsięwzięcia i projekty nie mogłyby istnieć. Ta wiedza pozwala nam tworzyć kompleksowe rozwiązania, które spełniają oczekiwania naszych Partnerów i Klientów. Słuchamy po to, aby umiejętnie połączyć wiedzę naszą i partnerów tworząc optymalne rozwiązania.

Słuchamy również siebie nawzajem – każdy członek zespołu ma szansę przedstawić problem, projekt czy rozwiązanie ze swojego punktu widzenia.
Każdego z kontrahentów traktujemy jak partnera biznesowego i oczekujemy wzajemności w tej relacji. Cenimy wspólne zaangażowanie w tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań. Budujemy obustronnie korzystne relacje pozwalające na integrację wiedzy z różnych dziedzin zarządzania. Jest to możliwe tylko dzięki zaufaniu, jakim obdarzamy siebie nawzajem. Naszą dewizą jest inspirowanie i motywowanie pracowników firm, z którymi współpracujemy. Pracę innych traktujemy z należytym szacunkiem, ponieważ każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska jest ważny i wnosi wartość dodaną. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania wypracowywane przez naszych pracowników i wzajemnie pomagamy sobie w ich wdrażaniu. Wspólnie opracowujemy rozwiązania i wspólnie za nie odpowiadamy. Od naszych partnerów oczekujemy szacunku dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt i ich pracy.

 

OPIERANIE SIĘ NA DANYCH PODEJMOWANIE WYZWAŃ I WIZJONERSTWO CIĄGŁE DOSKONALENIE

Zbieranie rzetelnych danych i ich analiza to podstawa naszego działania. Wiemy, że każdy problem można rozwiązać, jeżeli pozna się go dostatecznie dobrze. Dogłębne zrozumienie problemu i jego złożoności pozwala nam diagnozować przyczyny, a nie tylko przypuszczać, że je znamy.

Obserwujemy, mierzymy i sprawdzamy, zanim wydamy opinię.

Do nowych wyzwań podchodzimy z pasją i radością poznawania. Podejmujemy decyzje na podstawie faktów, nie bojąc się jednocześnie przecierać nowych ścieżek i burzyć utartych schematów.

Jesteśmy wizjonerami i nie wstydzimy się marzyć.

Świat pędzi do przodu. My również nie chcemy pozostawać w tyle. Nasza oferta jest stale rozwijana i dopasowywana do potrzeb rynku tak, aby produkty przez nas oferowane były jak najbardziej wartościowe dla Klientów.

 

KONTAKT