Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Nowości w szkoleniach LUQAM

 

 

 

Jeszcze nie znalazłeś szkolenia dla siebie, a może byłeś już na tych najbardziej pasujących do Twoich oczekiwań? Mamy dobrą wiadomość!

Proponujemy 5 nowych szkoleń, które własnie zostały dodane do naszej oferty szkoleniowej!

 

1. Auditor Wewnętrzny ISO 50001

 

ISO 50001 jest odzwierciedleniem najlepszych praktyk z zakresu zarządzania energią, opiera się na istniejących krajowych standardach i inicjatywach.

TERMINY WKRÓTCE


2. Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa wyrobu w branży automotive

 

Wiele firm powołuje Pełnomocnika ds. bezpieczeństwa wyrobu, którego obecność i funkcja mają minimalizować ryzyko związane z wprowadzeniem na rynek wyrobu niebezpiecznego. Niektóre koncerny jak grupa VW wymagają wręcz zdefiniowania takiej odpowiedzialności w strukturach organizacyjnych swoich dostawców.

28.11 - KRAKÓW   

 

3. Podstawy programu MiniTab

 

Jednodniowe szkolenia z zakresu pracy z programem statystycznym MiniTab. Szkolenie umożliwia poznanie podstawowych funkcji programu takich jak: wprowadzanie danych, przeprowadzanie obliczeń z zakresu statystki opisowej, graficzna prezentacja danych, funkcje jakościowe - obliczenia zdolności procesu, tworzenie kart kontrolnych, analiza systemu pomiarowego.

 

17.10- KRAKÓW                    29.10 - GDAŃSK

 


4. TWI - Training Within Industry - Szkolenie pracowników

 

Temat przeznaczony dla wszystkich pracowników, którzy szkolą osoby pracujące na produkcji. W tym kierowników zmian, kierowników produkcji, mentorów, trenerów wewnętrznych.

 

12.10- KRAKÓW                    19.11 - GDAŃSK

 

5. Pełnomocnik ds.Lean

 

Szkolenie zaawansowane dedykowane dla osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresy Lean Management oraz procesami ciągłego ulepszania w przedsiębiorstwach.

TERMINY WKRÓTCE

6. 8 strat 

 

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się o rodzajach strat, w jaki sposób wpływają na przedsiębiorstwo, gdzie występująl oraz czym jest wartość dodana i jak zwiększać jej udział w strumieniu wartości.

 

13.11 KRAKÓW    14.11 KRAKÓW    04.12 KRAKÓW    07.12 GDAŃSK

  

7. Projektowanie i wdrożenie dedykowanych systemów zarządzania 

 

Szkolenie dedykowane dla Kadry kierowniczej, specjalistów związanych z ciągłym doskonaleniem zainteresowanych zbudowaniem kompleksowego dedykowanego dla danej organizacji systemu ciągłego doskonaleni

 

21-23.11 KRAKÓW                    12-14.12  GDAŃSK