Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Opinie o studiach podyplomowych LUQAM

 

Zdecydowanie chciałbym polecić kierunek wszystkim tym, którzy chcą w sposób systematyczny, a co najważniejsze efektywny pozyskać wiedzę z zakresu kluczowych obszarów dotyczących szeroko pojętej jakości w branży motoryzacyjnej, lecz nie tylko. Niemal wszyscy trenerzy potrafili z powodzeniem zainteresować słuchaczy tematem, który prowadzili. Warsztatowy charakter zajęć oraz praktyczne przykłady wynikające wprost z doświadczenia prowadzących głównie w branży automotive były wielką zaletą całego programu studiów. Dodatkową rekomendacją może być również to, że tej jesieni będę kontynuował naukę na kolejnych studiach organizowanych przez LUQAM.

 
 

Przygotowanie merytoryczne zajęć na studiach oceniam na 100%, kontakt z uczestnikami również. Dodatkowo trenerka potrafi przekazać swoją wiedzę, za którą stoją liczne przykłady z pracy, co wizualnie pokazuje określone sytuacje.

 

Super prowadząca, zaangażowana w pracę grupy. Bardzo przydatne zajęcia, nie tylko w pracy ale również w codziennym życiu.

 

Na tak poprowadzone zajęcia i tego rodzaju wiedzę, liczyłam ja (oraz mój szef), gdy wybierałam Państwa ofertę. Bardzo szeroka teoretyczna wiedza podparta solidną wiedzą produkcyjną, dodatkowo przemyślany ciąg wykładu i wysokie zdolności przekazania i umocowania wiedzy w odbiorcach.

 

Duży plus dla prowadzącego zajęcia!!! Świetnie przekazana duża wiedza teoretyczna i praktyczna, Pan do bólu solidny i obowiązkowy - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. :)

 

Świetnie podejście. Bardzo wartościowe zajęcia. Ogromna wiedza prowadzącego i łatwość jej przekazywania

 

Rewelacyjny prowadzący. Pełny profesjonalizm i praktyczne ujęcie tematu.