Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Aerospace Quality Officer

Pakiet Aerospace Quality Officer

Dla osób pracujących w branży lotniczej na stanowiskach związanych z zarządzaniem jakością, procesami czy doskonaleniem zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Aerospace Quality Officer.

Pakiet szkoleń Aerospace Quality Officer pozwala na dogłębne poznanie i zrozumienie normy AS 9100 oraz umożliwia poznanie narzędzi pomocnych w realizacji zadań stających przed osobami zajmującymi się zarządzaniem jakością w organizacji.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu

Auditor Wewnętrzny AS 9100

Po szkoleniu uczestnicy znają i potrafią interpretować specyficzne wymagania normy AS/EN 9100. Potrafią również planować, organizować, przeprowadzać oraz dokumentować audity wewnętrzne.

 

Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów

Szkolenie ukierunkowane jest na praktyczne opanowanie klasycznych metod rozwiązywania problemów procesowych.

 

FMEA Advanced

FMEA daje możliwość dokonania pomiaru ryzyka (zarówno dla produktu, jak i procesu), co czyni tę metodę niezwykle cenną i popularną wśród firm pragnących zwiększać zadowolenie swych klientów oraz podnosić swoją konkurencyjność. W ramach pakietu Aerospace Quality Officer metoda ta omawiana jest w rozszerzonym zakresie.

 

SPC, MSA

Dzięki zastosowaniu metod omawianych w trakcie szkolenia dane gromadzone w firmach mogą być zbierane w sposób rzetelny i trafny. Pozwala to na ich późniejsze wykorzystanie do poprawy skuteczności procesów oraz ich doskonalenia, a w konsekwencji do poprawy jakości produktu.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi 5610 zł netto.

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.