Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Automotive Quality Officer

Pakiet Automotive Quality Officer

Dla osób pracujących w branży motoryzacyjnej zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Automotive Quality Officer.

Pakiet szkoleń Automotive Quality Officer pozwala na dogłębne poznanie i zrozumienie normy IATF 16949 dzięki szkoleniu auditorskiemu, a także na poznanie narzędzi typowych dla branży motoryzacyjnej, których znajomość jest niezbędna na stanowiskach z obszaru jakości w sektorze automotive.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu

Auditor Wewnętrzny IATF 16949

Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu uprawnia do pełnienia funkcji Auditora Wewnętrznego IATF 16949. Szkolenie przygotowuje do samodzielnego planowania, przeprowadzania i dokumentowania wewnętrznych auditów systemu zarządzania jakością według powyższej normy.

 

Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów

Szkolenie ukierunkowane jest na praktyczne opanowanie klasycznych metod rozwiązywania problemów procesowych.

 

FMEA Advanced

FMEA daje możliwość dokonania pomiaru ryzyka (zarówno dla produktu, jak i procesu), co czyni tę metodę niezwykle cenną i popularną wśród firm pragnących zwiększać zadowolenie swych klientów oraz podnosić swoją konkurencyjność. W ramach pakietu Automotive Quality Officer metoda ta omawiana jest w rozszerzonym zakresie.

 

SPC, MSA

Dzięki zastosowaniu metod omawianych w trakcie szkolenia dane gromadzone w firmach mogą być zbierane w sposób rzetelny i trafny. Pozwala to na ich późniejsze wykorzystanie do poprawy skuteczności procesów oraz ich doskonalenia, a w konsekwencji do poprawy jakości produktu.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi 5120 zł netto.

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.