Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

BPO/SSC Officer

Pakiet BPO/SSC Officer

Dla osób pracujących lub planujących pracę w branży usługowej zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - BPO/SSC Officer.

Poszczególne szkolenia zostały dobrane tak, aby stanowić merytoryczny wstęp do podjęcia działań optymalizacyjnych w firmie. Ponadto, realizacja pakietu wiąże się z poznaniem i zdobyciem umiejętności wykorzystania metod oceny funkcjonowania organizacji. Szkolenia realizowane w ramach pakietu BPO/SSC Officer pozwolą zarówno wyróżnić się na rynku pracy, jak i zdobyć kompetencje niezbędne do zajmowania stanowisk kierowniczych w firmach usługowych.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu

Lean Office

Szkolenie, które pozwala na zwiększenie efektywności codziennych działań poprzez zastosowanie narzędzi Lean. Narzędzia te umożliwiają racjonalne i skuteczne zarządzanie procesami w usługach.

 

Project Management

W trakcie szkolenia uczestnicy nabywają umiejętności przydatnych w zarządzaniu projektami. Uczą się planować działania projektowe w taki sposób, by zapewnić pełną realizację wyznaczonych celów. Ponadto, poznają zasady działania i komunikacji w grupie projektowej.

 

Szkolenie Six Sigma

Zajęcia na poziomie Yellow, Green lub Black Belt pozwalają na poznanie metody optymalizacji mającej szerokie zastosowanie w branży usługowej. Jednocześnie jest to najbardziej kompleksowy system maksymalizowania jakości.

 

Mapowanie procesów

Udział w szkoleniu pozwala na zdobycie umiejętności rozpoznawania zasobów potrzebnych do realizacji procesu oraz opisywania zakresów odpowiedzialności za poszczególne jego etapy. Dodatkowo uczestnicy poznają podstawowe notacje używane w projektowaniu map procesów. 

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi od 4320 zł netto do *12840 zł netto.

*cena jest zależna od wybranego poziomu SixSigma

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.