Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Chief Operating Officer

Pakiet Chief Operating Officer

Dla osób zajmujących lub chcących zajmować się obszarem zarządzania operacyjnego w organizacji zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Chief Operating Officer.

Szkolenia realizowane w ramach pakietu Chief Operating Officer pozwalają zdobyć szereg kompetencji, które umożliwiają spojrzenie na organizację jako całość oraz przyjęcie szerokiej perspektywy uwzględniającej zależności międzyprocesowe. Jest to niezbędne na stanowiskach wymagających zarządzania grupą osób oraz procesami kluczowymi z perspektywy funkcjonowania organizacji.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu

Lean Manufacturing

Szkolenie umożliwia poznanie teorii szczupłego zarządzania oraz szerokiego spektrum narzędzi z Lean Toolbox. Ostatni dzień szkolenia przeznaczony jest na przetestowanie zdobytej wiedzy w praktyce podczas gry symulacyjnej Lean Play.

 

Wyznaczanie i monitorowanie KPI

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności pozwalających na prawidłowe kaskadowanie celów, ich wykorzystanie w codziennej pracy operacyjnej oraz monitorowanie skuteczności.

 

Szkolenie Six Sigma

Zajęcia na poziomie Green lub Black Belt pozwalają na poznanie na zaawansowanym poziomie jednego z najbardziej kompleksowych systemów osiągania, utrzymywania i maksymalizowania sukcesu w biznesie.

 

Skuteczny lider

Zajęcia skoncentrowane na doskonaleniu umiejętności miękkich związanych z charyzmatycznym przywództwem.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi od 4420 zł netto do *12940 zł netto.

*cena jest zależna od wybranego poziomu Six Sigma

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.