Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Lean Officer

Pakiet Lean Officer

Dla osób zajmujących lub planujących zajmowanie się działaniami optymalizacyjnymi w firmach produkcyjnych zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Lean Officer.

Szkolenia zawarte w pakiecie Lean Officer zostały dobrane w taki sposób, aby pozwalały na zdobycie wszystkich kompetencji niezbędnych osobie odpowiadającej za ciągłe doskonalenie w firmie.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu

Lean Manufacturing

Szkolenie umożliwia poznanie teorii szczupłego zarządzania i szerokiego spektrum narzędzi z Lean Tool Box. Ostatni dzień szkolenia przeznaczony jest na przetestowanie zdobytej wiedzy w praktyce podczas gry symulacyjnej Lean Play.

 

Warsztaty Lean - Kaizen Blitz i SMED

Zajęcia zostały zaprojektowane tak, aby uczestnicy zdobyli zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne co jest możliwe dzięki wykorzystaniu symulacji. Jest to idealne szkolenie dla osób chcących rozpocząć działania optymalizacyjne w praktyce.

 

Mapowanie Strumienia Wartości (VSM)

Warsztat obejmuje przedstawienie metody analizy przepływu oraz sposobów wykorzystania stworzonej mapy jako narzędzia codziennej pracy.

 

Budowanie strategii ciągłego doskonalenia

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdefiniowanie kultury ciągłego doskonalenia i wpasowania jej w strukturę organizacyjną firmy.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi 4320 zł netto.

 

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.