Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Quality Officer

Pakiet Quality Officer

 

Pakiet zaprojektowany dla osób, które pracują lub chcą pracować jako Auditorzy Wewnętrzni, Pełnomocnicy ds. Systemów Zarządzania czy pracownicy działu jakości zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Quality Officer. Pakiet dostępny jest dla osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu automotive, bezpieczeństwa żywności lub szeroko pojętego zarządzania jakością.

Pakiet szkoleń Quality Officer pozwala na dogłębne poznanie i zrozumienie podstawowych norm branżowych w zakresie automotive/zapewnienia bezpieczeństwa żywności/szeroko pojętego zarządzania jakością poprzez wykłady oraz szereg zajęć warsztatowych i case study. Zdobytą wiedzę można z powodzeniem przełożyć na warunki konkretnej firmy. Pakiet Quality Officer umożliwia również poznanie narzędzi pomocnych w monitorowaniu i doskonaleniu systemu zarządzania w organizacji.

Dodatkowo, zrealizowanie trzech szkoleń obejmujących narzędzia pomocne w monitorowaniu i doskonaleniu systemu oraz wybranego szkolenia systemowego z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu:

 

Wybierz jedno z poniższych szkoleń systemowych + zrealizuj 3 pozostałe szkolenia i uzyskaj tytuł Quality Officer:

 

Auditor Wewnętrzny IATF 16949, Auditor Wewnętrzny ISO 9001, Auditor Wewnętrzny HACCP/ISO 22000

 

Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów

Szkolenie ukierunkowane jest na praktyczne opanowanie klasycznych metod rozwiązywania problemów procesowych.

 

Metoda FMEA

FMEA daje możliwość dokonania pomiaru ryzyka (zarówno dla produktu, jak i procesu), co czyni tę metodę niezwykle cenną i popularną wśród firm zainteresowanych podnoszeniem swojej konkurencyjności oraz zwiększaniem zadowolenia klientów. W ramach pakietu Quality Officer metoda ta omawiana jest w rozszerzonym zakresie.

 

SPC, MSA

Uczestnicy zapoznają się z metodami planowania działań projektowych umożliwiającymi pełną realizację celów. Ponadto, poznają zasady działania i komunikacji w grupie projektowej. W trakcie zajęć przedstawiane są również narzędzia informatyczne wykorzystywane w zarządzaniu projektami.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi 4520 zł netto.

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.