Podziel się tym artykułem na

Szkolenia studenckie

Szkolenia studenckie LUQAM

Szkolenia dla studentów

Wiedza zdobywana na studiach często nie przystaje do oczekiwań pracodawców. Szkolenia dla studentów, które znajdziesz w ofercie LUQAM to świetny sposób na to, by podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy. Organizowane przez nas zajęcia prowadzone są przez ekspertów-praktyków, którzy na co dzień mierzą się z problemami dotyczącymi szeroko pojętego zarządzania. Warsztatowa forma zajęć aktywizuje wszystkich uczestników i pozwala na bieżąco śledzić dokonywane przez grupę postępy. Jeśli Twoim priorytetem jest zdobywanie umiejętności przydatnych w pracy zawodowej, to szkolenia dla studentów w LUQAM przygotowaliśmy z myślą o takich osobach jak Ty.

Oferta szkoleń

Na naszej bogatej liście szkoleń znajdziesz m.in. szkolenia Lean Management, ISO czy też dotyczące bezpieczeństwa żywności. Ofertę dostosowujemy do wymagań rynkowych i zmieniających się trendów. Obecnie coraz większą popularność zyskuje dyscyplina zarządzania projektami, stąd też szkoleń poświęconej tej tematyce nie mogło zabraknąć w pakiecie LUQAM. Uczestnicy kursu poznają kluczowe zasady, bariery i korzyści płynące z tego podejścia. Pracując w grupach projektowych nad dokumentacją wybranego projektu, nauczą się w praktyce stosować zdobyte umiejętności.

Nacisk na praktykę nie pociąga za sobą marginalizacji wiedzy akademickiej. W LUQAM dbamy o podstawy teoretyczne, a ćwiczenia i warsztaty uzupełniane są inspirującymi wykładami. Treści wykładowe skłaniają do refleksji i są zaproszeniem do dyskusji. Wszystko to prowadzi do zdobycia solidnie ugruntowanej wiedzy oraz dogłębnego zrozumienia omawianych zagadnień. Programy szkoleń zostały ułożone tak, aby nie powtarzać, a uzupełniać wiedzę zdobywaną w trakcie studiów.

Codzienne obowiązki utrudniają Ci znalezienie czasu na szkolenie w tygodniu? Aby wziąć udział w szkoleniu LUQAM nie musisz z niczego rezygnować. Wszystkie szkolenia dla studentów odbywają się w trybie weekendowym, a intensywny tryb pracy pozwala w szybkim tempie opanować rozległy materiał.

 

Platforma szkoleniowa LUQAM

Uczestnicy szkoleń studenckich oraz otwartych otrzymują dostęp do platformy szkoleniowej LUQAM. Wszystkie materiały szkoleniowe udostępniane są w wersji elektronicznej. W ramach platformy działa również biblioteka LUQAM, gdzie znajdują się dodatkowe materiały dotyczące zakresu tematycznego szkoleń, formularze i inne pomoce dydaktyczne. Kolejnym udogodnieniem jest dostęp do forum z pytaniami do trenerów, gdzie możecie poszerzyć swoją wiedzę ze szkolenia oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania nawet po szkoleniu.

 

PLATFORMA LUQAM

 

Obawiasz się czy Twój budżet wytrzyma takie obciążenie? Zupełnie niepotrzebnie. Szkolenia dla studentów w LUQAM to propozycje skrojone na studencką kieszeń! Aby dowiedzieć się więcej sprawdź CENNIK.

Kategorie szkoleń studenckich

Oferujemy szkolenia studenckie z 6 kategorii.

Szkolenia studenckie Lean ManagementStudenckie Bezpieczeństwo ŻywnościStudenckie Systemy Zarządzania
Zarządzanie Jakością w branży automotiveStudenckie Akredytacja LaboratoriówStudenckie Six Sigma i Projekty

 

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE TEMATY

 

Prowadzimy również zaawansowane szkolenia z zakresu:

  • Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001
  • Pełnomocnik Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001
  • APQP, PPAP
  • Metoda 5S
  • Tajniki autoprezentacji – przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
  • Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów
  • Business Trainer – sztuka prowadzenia szkoleń
  • DoE – Design of Experiments
  • Zarządzanie reklamacjami

 

Zbierz grupę min. 7 znajomych, wybierzcie szkolenie, które Was interesuje i skontaktuj się z nami – pomożemy Ci zebrać grupę szkoleniową, zaplanujemy dla Was termin szkolenia i zrealizujemy szkolenie.

Chcesz oszczędzić czas i pieniądze? Postaw na rozwój z LUQAM! Lean Management, bezpieczeństwo żywności czy zarządzanie projektami to przykładowe dziedziny, w których prowadzimy szkolenia. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na południu, czy na północy Polski zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Miasta, w których działamy to m.in. Kraków, Gdańsk, Warszawa, Wrocław czy Rzeszów.

Podziel się tym artykułem na
Inne artykuły, które mogą Ciebie zainteresować:

Skontaktuj się z nami: