Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Quality Excellence. Auditor Wiodący ISO 9001 2015

Opis kierunku
Program i certyfikaty
Prowadzący
Oferta dla firm
Kraków - informacje organizacyjne
Warszawa - informacje organizacyjne
Program szczegółowy

 

Studia podyplomowe z zakresu zarządzania jakością - Quality Excellence. Auditor wiodący ISO 9001.

Certyfikaty ISO są świadectwem wiarygodności i prestiżu marki. Nic więc dziwnego, że ubiega się o nie coraz więcej firm chcących potwierdzić spełnianie określonych norm jakości. Procedura przyznania certyfikatu jest wieloetapowa, a kluczową rolę podczas auditu odgrywają auditorzy wiodący, którzy są gospodarzami, a także zarządzają całym zespołem audytorskim. Według prognoz rynkowych w kolejnych latach można się spodziewać dalszego wzrostu zapotrzebowania na tego typu usługi, a co za tym idzie, na osoby posiadające odpowiednie przygotowanie w zakresie zarządzania jakością.Dlatego jeśli zastanawiasz się, jaki kierunek nadać swojej karierze, warto wybrać zarządzanie jakością, tym bardziej, że nasz kierunek studiów podyplomowych otrzymał tytuł "studiów z przyszłością". Dzięki studiom Quality Excellence otrzymasz uprawnienia do legitymowania się certyfikatem zewnętrznego Auditora Wiodącego ISO 9001. Decydując się na studiowanie zarządzania jakością w ramach studiów podyplomowych otwierasz drogę do zdobycia cennych na rynku pracy umiejętności.
Zawodowo zajmujesz się zarządzaniem jakością?  Studiując podyplomowo zarządzanie jakością, rozwiniesz praktyczne kompetencje. Będą one również świetnym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy. Układając program studiów podyplomowych ponad 50% czasu zarezerwowaliśmy na ćwiczenia i całodzienne warsztaty. Dodatkowo praca w grupach pozwala rozwijać szeroko rozumiane zdolności interpersonalne (komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, delegowanie zadań i uprawnień), które znajdują zastosowanie w zarządzaniu jakością w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Prowadzący zajęcia to osoby znające kwestie związane z zarządzaniem jakością z codziennego doświadczenia, ponieważ oprócz tego, że wykładają na ten temat, zajmują się również zarządzaniem jakością zawodowo. Program studiów obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty i elementy pracy audytora wiodącego. Kończąc ten kierunek, oprócz zdobytych kompetencji i wiedzy, uzyskasz certyfikaty będące formalnym potwierdzeniem określonych umiejętności. Nasz kierunek to oferta również dla korporacji, które chcą podnieść jakość zadań wykonywanych przez pracowników odpowiedzialnych za systemy zarządzania. 

 

 

 

QE Charakterystyka

Charakterystyka kierunku

Poza dyplomem ukończenia studiów słuchacze uzyskują również bezterminowy certyfikat Auditora Wiodącego wydany w oparciu o zaktualizowaną normę ISO 9001:2015. Jak dotąd niewiele osób w Polsce może poszczycić się najnowszą wersją wspomnianego dokumentu, nasi studenci dołączą tym samym do prestiżowego grona. Program studiów został ułożony pod kątem wymagań rynkowych. Studia organizowane przez LUQAM dostarczają uczestnikom wiedzy oraz umiejętności wymaganych i poszukiwanych przez pracodawców. Do najważniejszych zagadnień poruszanych podczas zajęć należą m.in. Lean Management, analiza ryzyka, rachunek kosztów jakości i mapowanie procesów. Z zarządzaniem jakością w przedsiębiorstwie produkcyjnym czy usługowym nierozerwalnie związany jest proces komunikacji. Dlatego w programie naszych studiów podyplomowych znalazły się również warsztaty doskonalące umiejętności interpersonalne.

Studia organizowane przez LUQAM to także szansa na nawiązanie kontaktów zawodowych. Wszystkim uczestnikom dajemy możliwość spotkania się z przedstawicielem niezależnej jednostki certyfikującej SwissCert Polska. Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania własnej osoby i rozmowy o perspektywach zatrudnienia w przyszłości.

 

QE Adresaci

Adresaci

  • osoby odpowiedzialne za zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie,
  • auditorzy wewnętrzni,
  • pełnomocnicy systemów zarządzania jakością,
  • osoby zainteresowane pracą w zewnętrznych jednostkach certyfikujących.

 

O tym, że dla specjalistów od zarządzania jakością nie zabraknie zatrudnienia, świadczy liczba publikowanych codziennie ogłoszeń na portalach pracy. Studia podyplomowe w tym kierunku to trafiona decyzja. Zapraszamy!

 

Sprawdź również pozostałe kierunki studiów podyplomowych LUQAM.

 

Szczególnie polecamy: