Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Studia Automotive Quality Expert

Opis kierunku
Program i certyfikaty
Prowadzący
Oferta dla firm
Kraków - informacje organizacyjne
Warszawa - informacje organizacyjne
Program szczegółowy

Studia podyplomowe Automotive Quality Expert

Zarządzanie jakością w motoryzacji to stosunkowo nowa dziedzina wiedzy i działań praktycznych, która od kilku lat zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Osobom aspirującym do funkcji managera jakości automative dedykujemy studia podyplomowe z zakresu motoryzacji.

Program studiów umiejętnie łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, co czyni go optymalnie dostosowanym do potrzeb dyktowanych przez rynek. W LUQAM zdajemy sobie sprawę, że największą wartość ma wiedza płynąca z doświadczenia. Dlatego też zajęcia w ramach studiów podyplomowych realizowane są w 100% przez praktyków. Nasi studenci zdobywają szlify pod czujnym okiem managerów jakości i ekspertów z branży automotive.

 

AQE Charakterystyka

Charakterystyka kierunku

Na program studiów składają się trzy komplementarne bloki tematyczne, które wyposażą uczestników zarówno w wiedzę ogólną dotyczącą międzynarodowych norm i standardów jakości dla branży automotive (IATF, VDA 6.2), jak i w praktyczne umiejętności wykorzystania dedykowanych jej narzędzi.

Zakres studiów obejmuje:

  • systemy zarządzania w branży automotive (IATF 16949, VDA 6.3, rola i zadania auditora w organizacji),
  • APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA,
  • narzędzia wykorzystywane w branży: QRQC, PDCA, FTA, Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów,
  • zajęcia dodatkowe: Zarządzanie reklamacjami w branży automotive, Budowanie zespołu i motywowanie, Zakupy i sourcing w branży automotive.

 

Wszystkie studia LUQAM realizowane są w 100% przez praktyków.

 

AQE Cel

Cel studiów

Celem studiów jest uzupełnienie, zdobycie, bądź potwierdzenie kwalifikacji, wiedzy i umiejętności przez osoby, które przymierzają się do pełnienia wiodących ról w zakresie systemów i narzędzi zarządzania w przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej. Uczestnictwo w zajęciach pozwala nabyć kompetencje do pełnienia funkcji managera jakości automotive w organizacji.

 

AQE Adresaci

Studia podyplomowe motoryzacja – adresaci

Zastanawiasz się, czy studia podyplomowe z zakresu motoryzacji są przeznaczone dla Ciebie? Nasza oferta to świetna propozycja dla osób należących do jednej z dwóch grup:

  • pracowników branży automotive lub pokrewnej,
  • osób zatrudnionych w firmach produkujących części dla branży motoryzacyjnej.

 

W LUQAM stawiamy na praktykę. Obok tradycyjnych zajęć o charakterze wykładowym na studentów i studentki czekają liczne szkolenia i warsztaty. Wykorzystujemy jedną z najbardziej skutecznych metod kształcenia przyszłych menadżerów tj. case study. Stymuluje ona kreatywność uczestników/czek i pozwala im w praktyce zmierzyć się z różnymi zadaniami problemowymi. Wsłuchujemy się w głos pracodawców i wyposażamy naszych studentów/ki w pożądane przez nich kompetencje.

 

Sprawdź również pozostałe kierunki studiów podyplomowych LUQAM.

 

Szczególnie polecamy: