Szkolenie zamknięte

Szkolenia zamknięte dla firm

Szkolenia zamknięte „szyjemy” na miarę potrzeb naszych Klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi organizacjami o zaawansowanej strukturze, jak i z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Program kursu, liczebność grupy, lokalizację oraz pozostałe szczegóły dopasowujemy do specyficznych wymagań firmy. Bogate doświadczenie naszych trenerów pozwala nam przygotować nietypowy plan szkoleń bazujący na praktycznych przykładach, które uławiają proces przyswajania wiedzy.

Zdjęcie osoby kontaktowej

Opowiedz nam o swoich potrzebach!

Dlaczego warto zrealizować szkolenie zamknięte z Luqam?

  • Program szkolenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Kładziemy nacisk na wybrane przez Klienta aspekty.
  • Omawiamy realne przykładów z życia firm, ułatwiające zrozumienie tematu.
  • Przeprowadzamy praktyczne warsztaty w siedzibie Klienta (na halach produkcyjnych, w magazynach, biurach).
  • Ilość uczestników dopasowujemy do specyfiki szkolenia i potrzeb Klienta – przeprowadzamy szkolenia kameralne, jak realizujemy szkolenia dla dużych grup.
  • Sprawdzamy wiedzę uczestników przed i po szkoleniu na podstawie przygotowanych testów. Dzięki temu sprawdzamy możemy sprawdzić skuteczność szkoleń.
  • Realizujemy szkolenia w siedzibie Klienta, w sali szkoleniowej Luqam lub w innym miejscu wskazanym przez Klienta.

 

Poznaj naszą kadrę trenerską

Trenerzy Luqam to eksperci – praktycy, którzy na co dzień realizują projekty optymalizacyjne i systemowe w różnych branżach. Dzięki ciągłemu zdobywaniu nowych doświadczeń, poszerzają oni swoją wiedzę, którą później dzielą się z uczestnikami szkoleń. 

Sprawdź nowoczesną formułę szkoleń

Naszą dewizą jest inspirowanie, motywowanie i usamodzielnianie osób, które szkolimy. Podczas szkoleń staramy się, w jak największym stopniu przełożyć wiedzę akademicką na praktykę, dzięki różnego rodzaju warsztatom, grom symulacyjnym oraz przede wszystkim – doświadczeniu naszych Trenerów.

Wybierz temat dopasowany do Twoich potrzeb

Prowadzimy szkolenia w ramach kilku specjalistycznych strumieni tematycznych (takich jak: Lean Management, Six Sigma i projekty, Systemy zarządzania, Narzędzia i techniki, Kompetencje menadżerskie i komunikacja, Zakupy i Logistyka). Programy szkoleń dopasowujemy do aktualnych tendencji rynkowych, ale nie staramy się sztucznie rozbudowywać harmonogramu – odpowiadamy na realne zapotrzebowanie naszych klientów.

Klienci do nas wracają

Kilkukrotnie powracający na szkolenia klienci to najbardziej wartościowy feedback dla firmy szkoleniowej. Jesteśmy z tego dumni!

Zdjęcie osoby kontaktowej

Poznaj ofertę szkoleń Luqam

Każde ze szkoleń otwartych oraz bloków zajęć realizowanych w ramach naszych studiów podyplomowych może zostać zrealizowane jako szkolenie zamknięte. Niemniej jednak największą część szkoleń zamkniętych stanowią szkolenia dedykowane danemu Klientowi i odpowiadające specyfice tego, co chce osiągnąć po szkoleniu. Dlatego też proces rozpoczyna się od poznania oczekiwań Klienta i zbudowaniu programu szkolenia, który odpowiada jego potrzebom.

Tysiące przeszkolonych osób i kilkudziesięciu doświadczonych praktyków – naszych trenerów – jest  gwarancją, że decydując się na szkolenie LUQAM zdobędziesz wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie.

    Skontaktuj się z nami: