Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Auditor Wewnętrzny ISO 9001

Auditor Wewnętrzny ISO 9001

 

Auditor Wewnętrzny ISO 9001

 

Kategoria: szkolenia otwarte 

Czas trwania: 2 dni (14 godzin) 

Charakter: wykładowo-ćwiczeniowy

Materiały: dostępne online na platformie

Cena: 880 zł netto

        

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną!

Karolina Antos

Tel. 12 296 49 31

szkolenia@luqam.com 

Szkolenie Auditor Wewnętrzny ISO 9001 może być realizowane w ramach pakietu Quality Officer.

 

NAJBLIŻSZE TERMINY:

 

07-08.10 - Kraków     17-18.10 - Gdańsk

 

Sprawdź również pełny HARMONOGRAM SZKOLEŃ

 

Szkolenie audytor wewnętrzny

Szukasz satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy? Po ukończeniu szkolenia na dla audytorów wewnętrznych oferty popłyną do Ciebie szerokim strumieniem. Kurs w oparciu o normę ISO 9001 dostępny w ofercie LUQAM, prowadzony jest przez ekspertów-praktyków, którzy szybko wprowadzą Cię w tajniki zawodu kontrolera.

ISO 9001 to międzynarodowa norma określająca wymagania, jakie musi spełniać system zarządzania jakością w firmie. W odbiorze społecznym to dowód na wysokiej klasy usługi i stabilną pozycję organizacji. Do korzyści związanych z certyfikatami ISO nie trzeba już przekonywać polskich przedsiębiorców. Odsetek firm mogących pochwalić się świadectwem jakości stale rośnie, a listę najpopularniejszych certyfikatów w Polsce nieustannie otwiera ISO 9001. Każda firma, która wdrożyła już system zarządzania jakością bądź też planuje to zrobić, musi mieć w swoich szeregach audytora wewnętrznego. W LUQAM kształcimy profesjonalną kadrę gotową, by sprostać wyśrubowanym wymaganiom stawianym kontrolerom. W tym celu prowadzimy szkolenie umiejętności audytora wewnętrznego.

 

Program kursu ISO 9001

Szkolenie na auditora wewnętrznego ISO 9001 organizowane przez LUQAM stanowi optymalne połączenie teorii z praktyką. Uzupełnieniem klasycznego wykładu są ćwiczenia, które pokazują, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w realnych sytuacjach problemowych. Są także czytelnym sygnałem dla prowadzących, czy prezentowane przez nich zagadnienia zostały właściwie zrozumiane i ewentualnie którym kwestiom warto poświęcić dodatkową uwagę. Program kursu realizowany jest w oparciu o normę ISO 9001 z 2015 r.

Uczestnicy przygotowujący się do pełnienia roli audytora wewnętrznego podczas kursu zapoznają się m.in. z podstawowymi wytycznymi i terminologią ISO 9001, celami oraz zasadami planowania i przeprowadzania audytu. Szkolenie pozwoli im także rozwinąć umiejętności interpersonalne przydatne w pracy audytora wewnętrznego. Deficyt kompetencji społecznych sprawia, że często jest on postrzegany jako osoba na siłę poszukująca błędów, lekceważąca pracę innych, czy wręcz budząca postrach (np. gdy wykryte nieprawidłowości skutkują karami dla załogi). Angażując się w ćwiczenia i gry symulacyjne, uczestnicy nauczą się jak efektywnie komunikować się z pracownikami oraz uzyskać ich poparcie dla wdrażanych zmian. Warunkiem zaliczenia kursu ISO 9001 jest samodzielne sporządzenie auditu oraz raportu zawierającego wnioski poauditowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź pełny PROGRAM SZKOLENIA

 

Wybrane efekty kształcenia

Szkolenie na audytora wewnętrznego w LUQAM kończy się zdobyciem certyfikatu, który stanowi podstawę do ubiegania się o pracę w roli kontrolera w przedsiębiorstwach, jak i instytucjach publicznych. Kurs audytora wewnętrznego prowadzi do zdobycia szeregu umiejętności, wśród których do najważniejszych można zaliczyć:

  • opracowywanie dokumentów jakości w firmie, a także ich weryfikacja i aktualizacja zgodnie ze zmianami w normach ISO,
  • przeprowadzanie okresowych audytów wewnętrznych,
  • doskonalenie obowiązującego systemu zarządzania jakością,
  • nadzorowanie zmian wprowadzanych w systemie zarządzania jakością.

 

Auditor Wewnętrzny ISO 9001 Zapisy

Promocje na szkolenia otwarte

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.