Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/szkolenie/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/LUQAM/domains/www.luqam.com/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/LUQAM/domains/www.luqam.com/public_html/szkolenie/wp-content/plugins/duplicator-pro/src/Core/MigrationMng.php on line 378 Szkolenie VR | LuqamSzkolenia VR – Opexity

Szkolenia VR dla biznesu

Nowoczesne szkolenia VR – czyli szkolenia z wykorzystaniem technologii Virtual Reality to odejście od tradycyjnych szkoleń i wejście w ekscytujący świat wirtualnej rzeczywistości. Środowisko VR umożliwia uczestnikom większe zaangażowanie, dzięki czemu przyswajalność wiedzy ze szkolenia jest jeszcze wyższa.

Wejdź w świat interaktywnych szkoleń VR razem z LUQAM!

Adam Smith Certificate

Dowiedz się więcej na temat
SZKOLEŃ VR

Technologia VR (Virtual Reality) staje się coraz bardziej popularna i jest wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu, ponieważ efekty przeprowadzonych szkoleń są duże lepsze w porównaniu do tradycyjnych szkoleń.

Technologia Virtual Reality pozwala użytkownikowi na wejście w wirtualny świat i interakcję z nim przy pomocy odpowiednich urządzeń. Urządzeniami, które są wykorzystywane podczas szkoleń są gogle VR, które wyświetlają obraz w trzech wymiarach oraz dodatkowe sensory, które pozwalają na manipulowanie obiektami w wirtualnym środowisku.

Pobierz ofertę szkoleń
coursesQuizy sprawdzające
coursesIndywidualne tempo szkolenia
coursesNowoczesna technologia
coursesProfesjonalna produkcja szkoleń
coursesNiewymagany udział instruktora
coursesWyższa efektywność szkoleń
coursesAtrakcyjna forma szkoleń dla pracowników
coursesMonitorowanie wyników wszystkich pracowników
coursesDedykowana platforma do zarządzania szkoleniami VR

Kto może korzystać ze szkoleń VR?

/1
Pracownicy linii produkcyjnych i operatorzy maszyn
/2
Pracownicy działów Utrzymania Ruchu
/3
Pracownicy działów BHP
/4
Menadżerowie wyższego i średniego szczebla
/5
Pracownicy działów szkoleń i rozwoju pracowników
/6
Wszystkie osoby wizytujące w firmie

Korzyści ze szkoleń VR

Proces tworzenia szkoleń z wykorzystaniem technologii VR

  • Badamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, omawiamy zarys koncepcji filmu / aplikacji VR
  • Tworzymy kosztorys projektowanego rozwiązania
  • Produkujemy sceny VR - nagrywamy filmy, projektujemy i modelujemy 3D
  • Integrujemy projekt szkoleniowy z goglami VR
  • Uruchamiamy szkolenia VR u Klienta
six sigma certificates

.

Rodzaje szkoleń

01 Szkolenie VR 180° / 360° - szczególnie polecane do szkoleń onboardingowych
  • W przypadku filmów 180/360 pierwszym etapem jest nagranie filmów w zakładzie Klienta, które następnie są obrabiane według zakładanego scenariusza. Następnie klient otrzymuje szkolenie VR na specjalnych goglach, które dają wrażenie, że użytkownik znajduje się w centrum akcji. Użytkownik staje się aktywnym uczestnikiem, ponieważ prowadzony jest przez pełny scenariusz szkolenia, w trakcie którego zadawane są pytania kontrolne, wymagające poprawnej odpowiedzi uczestnika. Szkolenia VR 180/360 świetnie sprawdzają się do szkoleń onboardingowych, BHP czy też prezentacji systemu 5S bezpośrednio na maszynie. Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia, ma możliwość podejmowania decyzji w trakcie szkolenia, które wpłyną na kolejność poszczególnych etapów szkolenia.
02 Szkolenie VR 3D - umożliwiające zaprojektowanie własnych scenariuszy szkoleń
  • Drugie podejście to stworzenie indywidualnego i dedykowanego szkolenia 3D. Ta metoda jest bardziej skomplikowana oraz proces przygotowania takiej aplikacji szkoleniowej jest dłuższy, ale oferuje stworzenie wirtualnego szkolenia, które może w pełni odwzorować daną maszynę lub linię produkcyjną. Dzięki temu szkolenia na maszynie mogą być wykonywane w wirtualnej rzeczywistości – bez ingerencji w pracę maszyny. Szkolenie z przezbrojenia lub przeglądu maszyny? Z wykorzystaniem szkoleń VR 3D to możliwe!

Próbki szkoleniowe

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź jak szkolenia VR mogą pomóc Twojej organizacji zmienić się na lepsze! Umów się na bezpłatną rozmowę na temat Twoich potrzeb. Poznaj możliwości wykorzystania VR w Twojej branży.

Zostaw kontakt

Przykłady wykorzystania technologii VR

FAQ

Skontaktuj się z nami

    Zapisz się do newslettera!