NAZWA SZKOLENIA

ISO 14001

Wkrótce

CZAS TRWANIA

28.05.2024

DATA

LOKALIZACJA

Szkolenie ISO 14001 - omówienie wymagań normy

Szkolenie ISO 14001 skierowane jest do wszystkich osób, które chcą poznać i zrozumieć wymagania normy dotyczącej zarządzania środowiskowego – ISO 14001. Norma ISO 14001 jest jednym z najważniejszych standardów dotyczących ochrony środowiska naturalnego, a jej stosowanie pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu działalności firmowej na środowisko.

Warsztatowa forma szkolenia oraz mnogość praktycznych przykładów z zakresu zarządzania środowiskowego pozwala na zdobycie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także przygotowuje do wdrożenia omówionych na szkoleniu standardów „w życie” organizacji.

Oprócz wymagań uczestnicy szkolenia z normy ISO 14001 zostaną również zapoznani z metodyką identyfikacji i oceny aspektów środowiskowych. Podczas szkolenia Eksperci Luqam omówią także uzasadnienie ważności znaczenia przepisów prawnych z zakresu środowiska dla organizacji.

Program szkolenia ISO 14001:

1.

Zasady zarządzania jakością.

2.

ISO 14001 – filary normy i struktura.

3.

Omówienie wymagań normy ISO 14001 wraz praktycznymi case study:

 • Kontekst organizacji,
 • Przywództwo,
 • Planowanie,
 • Wsparcie,
 • Działania operacyjne,
 • Ocena efektów działania
 • Doskonalenie.

4.

Identyfikacja aspektów środowiskowych według ISO 14001.

5.

Praktyczne przykłady definiowania aspektów środowiskowych.

Co nas wyróżnia:

Ponad 20 lat
na rynku

Luqam posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń i projektów optymalizacyjnych.

Szkolenia z naciskiem na praktykę

Wszystkie zagadnienia omawiane na szkoleniach przedstawiane są w formie ułatwiającej zrozumienie tematu z wykorzystaniem różnego rodzaju ćwiczeń.

Certyfikaty
z wartością

Certyfikaty ze szkoleń wydawane przez Luqam są uznawane przez pracodawców w Polsce, jak i zagranicą.

Doświadczona kadra trenerska

Prowadzący szkolenie to doświadczeni eksperci z długoletnim doświadczeniem w branży zarówno produkcyjnej, jak i usługowej.

Adresaci szkolenia:

Adresaci szkolenia
Kandydaci na przyszłych auditorów
Adresaci szkolenia
Osoby, które chcą zrozumieć wymagania normy ISO 14001 i umieć wykorzystać tę świadomość do doskonalenia systemu zarządzania środowiskowego w organizacji
Adresaci szkolenia
Osoby biorące udział w auditach systemu zarządzania środowiskowego

Prowadzący szkolenie z wymagań normy ISO 14001:

Trenerzy Luqam

Trenerzy Luqam to Eksperci z długoletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia różnego typu projektów optymalizacyjnych i wdrożeniowych.  Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi Trenerzy mogą prowadzić szkolenia posługując się dużą ilością cennych wskazówek i praktycznych przykładów, które uławiają zrozumienie zagadnień.

Trenerzy Luqam to Eksperci z długoletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia różnego typu projektów optymalizacyjnych i wdrożeniowych.  Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi Trenerzy mogą prowadzić szkolenia posługując się dużą ilością cennych wskazówek i praktycznych przykładów, które uławiają zrozumienie zagadnień.

Opinie klientów:

X

Podziel się swoją opinią!

  Polecane szkolenia

  Szkolenie Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

  Bestseller

  Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

  Szkolenie z zakresu zarządzania systemowego, HACCP, ISO 9001, ISO 22022, FSSC 22000, IFS i BRC pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie auditowania, identyfikacji ryzyka, skutecznego rozwiązywania problemów oraz pełnienia samodzielnej roli Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności w organizacji.

  Auditor Wewnętrzny ISO 9001

  Weź udział w szkoleniu Auditor Wewnętrzny ISO 9001. Poznaj wymagania normy ISO 9001 oraz praktyczne przykłady implementacji międzynarodowych standardów jakości w przedsiębiorstwie.

  Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001

  Szkolenie Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 przygotowuje uczestników do pełnienia samodzielnej funkcji Auditora Wewnętrznego w systemie zarządzania zgodnego z wymaganiami normy ISO 14001.

  Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001

  Szkolenie przygotowuje uczestników do pełnienia samodzielnej funkcji Auditora Wewnętrznego w systemie zarządzania zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001 oraz ISO 14001. Wiedza przekazana podczas szkolenia wzbogacona jest dużą ilością praktycznych przykładów i ćwiczeń doskonalących umiejętności auditorskie uczestników.

  Ponad 20 lat doświadczenia na rynku

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

   Zapisz się do newslettera!