Szkolenia LUQAM

Sprawdź ofertę certyfikowanych szkoleń!

Szkolenia LUQAM wyróżnia unikatowa kadra trenerska, nowoczesna formuła oraz nacisk na praktykę. Uczestnicy szkoleń LUQAM zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wiedzą jak wykorzystać ją w praktyce.

Transmisja szkoleń na żywo

Nie możesz uczestniczyć w szkoleniu realizowanym w trybie stacjonarnym? Powiedz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie transmisję szkolenia na żywo – prosto z sali szkoleniowej!

Szkolenia Luqam

Tysiące przeszkolonych osób i kilkudziesięciu doświadczonych praktyków – naszych trenerów – jest gwarancją, że decydując się na szkolenia LUQAM zdobędziesz kompetencje na najwyższym poziomie. Wszystkie szkolenia oferowane przez LUQAM obfitują w praktyczne przykłady i ćwiczenia, których celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności dających się wykorzystać w codziennej pracy każdego z uczestników. W naszej ofercie znajdziesz wiele szkoleń dla pracowników na różnych stanowiskach. Oferujemy także szkolenia, dla tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową. W naszej ofercie znajdziesz m.in. szkolenia dla menedżerów, szkolenia Six Sigma, szkolenia Lean oraz kursy z zakupów i logistyki.

Oferujemy 5 rodzajów szkoleń:

  • otwarte – szkolenia dla klientów indywidualnych i biznesowych realizowane zgodnie ze standardowym programem szkolenia,
  • zamknięte – szkolenia dla firm realizowane zgodnie z wytycznymi Klienta,
  • studenckie – szkolenia dla osób posiadających status studenta (upoważniający do skorzystania z 50% rabatu na dowolne szkolenie),
  • e-learningowe – platforma Opexity,
  • VR  – szkolenia z wykorzystaniem technologii Virtual Reality oraz gogli VR.

Dlaczego warto szkolić się z Luqam?

Nasi prowadzący to praktycy, którzy podczas szkoleń dzielą się swoim doświadczeniem zdobywanym podczas realizacji różnego typu projektów w Luqam. Dzięki temu nasze szkolenia są wzbogacone dużą ilością praktycznych wskazówek, które pomagają uczestnikom szkoleń zrozumieć często niełatwe zagadnienia i umieć przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczne działania.

Kategorie szkoleń

Lean i zarządzanie produkcją

Six Sigma i projekty

Systemy zarządzania

Narzędzia i techniki

Kompetencje managerskie

Zakupy i logistyka

Szkolenia Lean i zarządzanie produkcją dotyczą szeroko pojętej optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa. Eksperci Luqam podczas szkoleń Lean dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie doskonalenia procesów oraz sposobów eliminowania marnotrawstwo w organizacjach. Podczas kursów Lean uczestnicy nie tylko uczą się dostrzegać straty w procesach, ale także poznają szereg metod i narzędzi Lean pozwalających na optymalizację procesów i obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa.

Polecane kursy Lean i zarządzania produkcją:

Szkolenia Six Sigma i projekty pozwalają na zdobycie wiedzy w zakresie prowadzenia projektów usprawniających zgodnie z metodologią DMAIC. Koncepcja Six Sigma to sposób na redukowanie kosztów i poprawę efektywności wszystkich procesów w organizacji w oparciu o liczby, dane i wyniki analiz statystycznych. Podczas szkoleń uczestnicy poznają koncepcję Six Sigma, której zaimplementowanie pozwala na bardziej efektywne zarządzanie, usprawnianie, tworzenie nowych, coraz lepszych rozwiązań we wszystkich procesach funkcjonujących w organizacji.

Polecane kursy Six Sigma:

Szkolenia z Systemów zarządzania to połączenie wiedzy teoretycznej związanej z wymaganiami międzynarodowych standardów branżowych z warsztatem praktycznym, pozwalającym na zrozumienie istoty tych wymagań. Uczestnicy szkoleń podczas zajęć zdobywają umiejętności pozwalające na wdrożenie wymagań norm i specyfikacji technicznych w realnym środowisku pracy. Kompetencje zdobyte podczas szkoleń z systemów zarządzania pozwalają na standaryzację i stabilizację procesów biznesowych, co przekłada się na możliwość realizacji ambitnych celów strategicznych i operacyjnych w przedsiębiorstwie.

Polecane szkolenia z systemów zarządzania:

Szkolenia Narzędzia i techniki mają na celu zapoznać uczestników szkoleń z narzędziami skutecznego rozwiązywania problemów. Wykorzystanie ustandaryzowanych metod Problem Solving pozwala na podniesienie poziomu jakości realizowanych działań w organizacji, co bezpośrednio przekłada się na wzrost satysfakcji klientów. Dodatkowo udział w szkoleniach rozwija umiejętności kreatywnego myślenia.

Część oferty szkoleń Narzędzia i techniki skierowana jest do pracowników branży motoryzacyjnej i dotyczy zagadnień związanych z podręcznikami wydanymi przez AIAG.

Polecane szkolenia z narzędzi i technik rozwiązywania problemów:

Szkolenia Kompetencje managerskie pozwalają doskonalić umiejętności miękkie. Uczestnicy szkoleń dzięki zdobytej wiedzy stają się bardziej świadomi swoich indywidualnych predyspozycji i dobierają własny styl zarządzania, pozwalający na bycie skutecznym przywódcą.

Szkolenia managerskie skierowane są do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności interpersonalne zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Udział w szkoleniach „miękkich” Luqam jest szczególnie polecany osobom zarządzającym grupą pracowników, kierownikom działów, managerów średnie i wyższego szczebla oraz liderów zespołów projektowych.

Polecane szkolenia managerskie:

Szkolenia Zakupy i logistyka obejmują szerokie spektrum strategii i narzędzi wykorzystywanych w nowoczesnych procesach zakupowych i logistycznych w przedsiębiorstwach. Podczas szkoleń omawiane są także kwestie związane z psychologią zakupów, kulturą współpracy, rozwojem dostawców, logistyką wewnętrzną oraz planowaniem łańcucha dostaw.

Polecane szkolenia z logistyki i zakupów:

Aktualne promocje

  • KLIENT INDYWIDUALNY

  • FIRMA

  • STUDENT

Promocja szkoleniowa 3+1

Zrealizuj 4 wybrane szkolenia w cenie 3!

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wybrać 4 szkolenia spośród szkoleń objętych promocją. Czwarte szkolenie otrzymasz za darmo!

Wybierz szkolenia i wypełnij formularz

Rabat od 20% do 100% na kolejnego uczestnika

Zaproś na wybrane szkolenie dodatkowe osoby i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów cenowych!

Sprawdź regulamin promocji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Rabat od 20% do 100% na kolejne szkolenie

Dodatkowy rabat na kolejne szkolenia z Luqam! Rozwijaj swoje kompetencje i odbieraj rabaty!

Sprawdź regulamin promocji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Abonament szkoleniowy LUQAM

Abonament szkoleniowy to program dla firm polegający na zakupie usług szkoleniowych w atrakcyjnych cenach, przy rozłożeniu płatności na 12 rat. Realne oszczędności sięgają nawet 30% w stosunku do wartości rynkowych szkoleń. Abonament może zostać wykorzystywany zarówno na szkolenia otwarte, jak i zamknięte.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej

Rabat od 20% do 100% na kolejnego uczestnika

Zapisz na wybrane szkolenie dwóch lub więcej pracowników i skorzystaj z dodatkowych rabatów!

Sprawdź regulamin promocji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Promocja szkoleniowa 3+1

Zapisz pracowników na 4 wybrane szkolenia i zapłać za 3!

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wybrać 4 szkolenia spośród szkoleń objętych promocją. Czwarte szkolenie otrzymasz za darmo!

Wybierz szkolenia i wypełnij formularz

Rabat 50% dla osób posiadających status studenta

Dla każdego studenta, który posiada aktywną legitymację studencką oferujemy 50% rabat na dowolne szkolenie zaplanowane w harmonogram szkoleń Luqam.

Sprawdź regulamin promocji.

Skontaktuj się z nami!

Promocja dla Uczelni, Kół Naukowych i Grup Studentów

Atrakcyjna oferta promocyjna dla Uczelni, Kół Naukowych i Grup Studentów. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty szkolenia w dogodnym dla Państwa terminie oraz miejscu!

Skontaktuj się z nami!

Kalendarz szkoleń studenckich

Sprawdź naszą aktualną ofertą szkoleń studenckich zaplanowanych na rok akademicki 2023/2024

Pobierz kalendarz!

Skorzystaj z dofinansowania KFS do szkolenia!

Polecane szkolenia

Szkolenie Industry 4.0 i cyberbezpieczeństwo

Bestseller

Industry 4.0 i cyberbezpieczeństwo

Podczas szkolenia Eksperci omówią 6 modułów szkoleniowych, obejmujących zagadnienia, takie jak: zbieranie i wnioskowanie z danych w koncepcji Industry 4.0, skuteczne zarządzanie danymi, sztuczna inteligencja i jej zastosowanie w biznesie, symulacje komputerowe scenariuszy optymalizacyjnych i modelowanie 3D, technologie VR i AR oraz cyberbezpieczeństwo.

Nowość

Sztuczna Inteligencja i Big Data - zastosowanie w przemyśle 4.0

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać można sztuczną inteligencję i Big Data w przemyśle 4.0.

Przedstawiciel ds. bezpieczeństwa i zgodności wyrobu

Przygotuj się do pełnienie samodzielnej roli Przedstawiciela ds. bezpieczeństwa i zgodności wyrobu w przedsiębiorstwie! Weź udział w szkoleniu i poznaj międzynarodowe standardy i prawa w zakresie bezpieczeństwa wyrobu.

Szkolenie Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

Bestseller

Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

Szkolenie z zakresu zarządzania systemowego, HACCP, ISO 9001, ISO 22022, FSSC 22000, IFS i BRC pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie auditowania, identyfikacji ryzyka, skutecznego rozwiązywania problemów oraz pełnienia samodzielnej roli Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności w organizacji.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

    Zapisz się do newslettera!