Szkolenia LUQAM

-15% na wszystkie szkolenia!

Szkolenia LUQAM wyróżnia unikatowa kadra trenerska, nowoczesna formuła oraz nacisk na praktykę. Uczestnicy szkoleń LUQAM zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wiedzą jak wykorzystać ją w praktyce.

Transmisja szkoleń na żywo

Nie możesz uczestniczyć w szkoleniu realizowanym w trybie stacjonarnym? Powiedz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie transmisję szkolenia na żywo – prosto z sali szkoleniowej!

Szkolenia Luqam

Tysiące przeszkolonych osób i kilkudziesięciu doświadczonych praktyków – naszych trenerów – jest gwarancją, że decydując się na szkolenia LUQAM zdobędziesz kompetencje na najwyższym poziomie. Wszystkie szkolenia oferowane przez LUQAM obfitują w praktyczne przykłady i ćwiczenia, których celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności dających się wykorzystać w codziennej pracy każdego z uczestników. W naszej ofercie znajdziesz wiele szkoleń dla pracowników na różnych stanowiskach. Oferujemy także szkolenia, dla tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową. W naszej ofercie znajdziesz m.in. szkolenia dla menedżerów, szkolenia Six Sigma, szkolenia Lean oraz kursy z zakupów i logistyki.

Oferujemy 5 rodzajów szkoleń:

 • otwarte – szkolenia dla klientów indywidualnych i biznesowych realizowane zgodnie ze standardowym programem szkolenia,
 • zamknięte – szkolenia dla firm realizowane zgodnie z wytycznymi Klienta,
 • studenckie – szkolenia dla osób posiadających status studenta (upoważniający do skorzystania z 50% rabatu na dowolne szkolenie),
 • e-learningowe – platforma Opexity,
 • VR  – szkolenia z wykorzystaniem technologii Virtual Reality oraz gogli VR.

Dlaczego warto szkolić się z Luqam?

Nasi prowadzący to praktycy, którzy podczas szkoleń dzielą się swoim doświadczeniem zdobywanym podczas realizacji różnego typu projektów w Luqam. Dzięki temu nasze szkolenia są wzbogacone dużą ilością praktycznych wskazówek, które pomagają uczestnikom szkoleń zrozumieć często niełatwe zagadnienia i umieć przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczne działania.

Kategorie szkoleń

Lean i zarządzanie produkcją

Six Sigma i projekty

Systemy zarządzania

Narzędzia i techniki

Kompetencje managerskie

Zakupy i logistyka

Szkolenia Lean i zarządzanie produkcją dotyczą szeroko pojętej optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa. Eksperci Luqam podczas szkoleń Lean dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie doskonalenia procesów oraz sposobów eliminowania marnotrawstwo w organizacjach. Podczas kursów Lean uczestnicy nie tylko uczą się dostrzegać straty w procesach, ale także poznają szereg metod i narzędzi Lean pozwalających na optymalizację procesów i obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa.

Polecane kursy Lean i zarządzania produkcją:

Szkolenia Six Sigma i projekty pozwalają na zdobycie wiedzy w zakresie prowadzenia projektów usprawniających zgodnie z metodologią DMAIC. Koncepcja Six Sigma to sposób na redukowanie kosztów i poprawę efektywności wszystkich procesów w organizacji w oparciu o liczby, dane i wyniki analiz statystycznych. Podczas szkoleń uczestnicy poznają koncepcję Six Sigma, której zaimplementowanie pozwala na bardziej efektywne zarządzanie, usprawnianie, tworzenie nowych, coraz lepszych rozwiązań we wszystkich procesach funkcjonujących w organizacji.

Polecane kursy Six Sigma:

Szkolenia z Systemów zarządzania to połączenie wiedzy teoretycznej związanej z wymaganiami międzynarodowych standardów branżowych z warsztatem praktycznym, pozwalającym na zrozumienie istoty tych wymagań. Uczestnicy szkoleń podczas zajęć zdobywają umiejętności pozwalające na wdrożenie wymagań norm i specyfikacji technicznych w realnym środowisku pracy. Kompetencje zdobyte podczas szkoleń z systemów zarządzania pozwalają na standaryzację i stabilizację procesów biznesowych, co przekłada się na możliwość realizacji ambitnych celów strategicznych i operacyjnych w przedsiębiorstwie.

Polecane szkolenia z systemów zarządzania:

Szkolenia Narzędzia i techniki mają na celu zapoznać uczestników szkoleń z narzędziami skutecznego rozwiązywania problemów. Wykorzystanie ustandaryzowanych metod Problem Solving pozwala na podniesienie poziomu jakości realizowanych działań w organizacji, co bezpośrednio przekłada się na wzrost satysfakcji klientów. Dodatkowo udział w szkoleniach rozwija umiejętności kreatywnego myślenia.

Część oferty szkoleń Narzędzia i techniki skierowana jest do pracowników branży motoryzacyjnej i dotyczy zagadnień związanych z podręcznikami wydanymi przez AIAG.

Polecane szkolenia z narzędzi i technik rozwiązywania problemów:

Szkolenia Kompetencje managerskie pozwalają doskonalić umiejętności miękkie. Uczestnicy szkoleń dzięki zdobytej wiedzy stają się bardziej świadomi swoich indywidualnych predyspozycji i dobierają własny styl zarządzania, pozwalający na bycie skutecznym przywódcą.

Szkolenia managerskie skierowane są do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności interpersonalne zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Udział w szkoleniach „miękkich” Luqam jest szczególnie polecany osobom zarządzającym grupą pracowników, kierownikom działów, managerów średnie i wyższego szczebla oraz liderów zespołów projektowych.

Polecane szkolenia managerskie:

Szkolenia Zakupy i logistyka obejmują szerokie spektrum strategii i narzędzi wykorzystywanych w nowoczesnych procesach zakupowych i logistycznych w przedsiębiorstwach. Podczas szkoleń omawiane są także kwestie związane z psychologią zakupów, kulturą współpracy, rozwojem dostawców, logistyką wewnętrzną oraz planowaniem łańcucha dostaw.

Polecane szkolenia z logistyki i zakupów:

 • Cost breakdown – kosztorys zakupowca,
 • Narzędzia skutecznego zakupowca,
 • Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw,
 • Strategie zakupowe i sourcing,
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw – Supply Chain Management.

Aktualne promocje

 • KLIENT INDYWIDUALNY

 • FIRMA

 • STUDENT

Letnia promocja - 15% zniżki na wszystkie szkolenia

Zapisz się na szkolenie w promocyjnej cenie! 

Promocja obowiązuje na wszystkie szkolenia dostępne w harmonogramie LUQAM. Rabat jest naliczany RĘCZNIE przez pracownika LUQAM od ceny regularnej widocznej w harmonogramie.

Promocje nie łączą się ze sobą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Promocja szkoleniowa 3+1

Zrealizuj 4 wybrane szkolenia w cenie 3!

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wybrać 4 szkolenia spośród wszystkich dostępnych w harmonogramie szkoleń Luqam. Najtańsze szkolenie otrzymasz za darmo!

Wybierz szkolenia i wypełnij formularz

Rabat od 20% do 100% na kolejnego uczestnika

Zaproś na wybrane szkolenie dodatkowe osoby i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów cenowych!

Sprawdź regulamin promocji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Rabat od 20% do 100% na kolejne szkolenie

Dodatkowy rabat na kolejne szkolenia z Luqam! Rozwijaj swoje kompetencje i odbieraj rabaty!

Sprawdź regulamin promocji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Letnia promocja - 15% zniżki na wszystkie szkolenia

Zapisz się na szkolenie w promocyjnej cenie! 

Promocja obowiązuje na wszystkie szkolenia dostępne w harmonogramie LUQAM. Rabat jest naliczany RĘCZNIE przez pracownika LUQAM od ceny regularnej widocznej w harmonogramie.

Promocje nie łączą się ze sobą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Abonament szkoleniowy LUQAM

Abonament szkoleniowy to program dla firm polegający na zakupie usług szkoleniowych w atrakcyjnych cenach, przy rozłożeniu płatności na 12 rat. Realne oszczędności sięgają nawet 30% w stosunku do wartości rynkowych szkoleń. Abonament może zostać wykorzystywany zarówno na szkolenia otwarte, jak i zamknięte.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej

Rabat od 20% do 100% na kolejnego uczestnika

Zapisz na wybrane szkolenie dwóch lub więcej pracowników i skorzystaj z dodatkowych rabatów!

Sprawdź regulamin promocji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Rabat 50% dla osób posiadających status studenta

Dla każdego studenta, który posiada aktywną legitymację studencką oferujemy 50% rabat na dowolne szkolenie zaplanowane w harmonogram szkoleń Luqam.

Sprawdź regulamin promocji.

Skontaktuj się z nami!

Promocja dla Uczelni, Kół Naukowych i Grup Studentów

Atrakcyjna oferta promocyjna dla Uczelni, Kół Naukowych i Grup Studentów. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty szkolenia w dogodnym dla Państwa terminie oraz miejscu!

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z dofinansowania KFS do szkolenia!

Polecane szkolenia

Nowość

Zarządzanie projektami

Weź udział w szkoleniu i naucz się nie tylko planować projekty i kontrolować ich koszty, ale także motywować grupę i kierować zespołem, tak aby osiągnąć wspólne cele projektowe.

Szkolenie Six Sigma Green Belt

Bestseller

Six Sigma Green Belt

Szkolenie prowadzone w trybie online pozwala na zdobycie prestiżowego certyfikatu Six Sigma Green Belt bez wychodzenia z domu! Innowacyjna forma szkolenia pozwala pogodzić naukę z innymi obowiązkami! Szkolenie Six Sigma Green Belt to bestseller roku 2022!

Bestseller

Metoda 5S

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się jak poprawić standardy pracy zarówno w środowisku produkcyjnym, jak i biurowym. Dowiedz się jak stworzyć bezpiecznie, lepiej zorganizowane i ergonomiczne miejsca pracy!

Six Sigma Yellow Belt

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Six Sigma i poznać sposób prowadzenia projektów zgodny z metodologią DMAIC? Poznaj podstawy, które pozwolą Ci skutecznie optymalizować procesy w Twojej organizacji!

-15% zniżki na wszystkie szkolenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do newslettera!