NAZWA SZKOLENIA

ISO 9001

Wkrótce

CZAS TRWANIA

28.05.2024

DATA

LOKALIZACJA

Szkolenie ISO 9001 - omówienie wymagań normy

Szkolenie ISO 9001 skierowane jest wszystkich do osób, które chcą poznać aktualne wymagania systemu zarządzania jakością.

Podczas szkolenia Eksperci Luqam omówią zasady zarządzania jakością, filary normy ISO 9001:2015 oraz jej strukturę. Druga część szkolenia poświęcona zostanie dokładnemu omówieniu poszczególnych wymagań systemu zarządzania jakością wraz z praktycznymi przykładami.

Udział w szkoleniu polecany jest zarówno osobom, które wdrażają oraz doskonalą system ISO 9001:2015, jak i kierownikom i kadrze zarządzającej, których rola w tym systemie jest niezwykle ważna.

Szkolenie zakończone testem wiedzy oraz potwierdzone certyfikatem wydawanym przez firmę Luqam oraz jednostkę certyfikującą SwissCert.

Program szkolenia ISO 9001:2015:

1.

Zasady zarządzania jakością.

2.

Filary normy ISO 9001.

3.

Struktura normy ISO 9001:2015.

4.

Omówienie wymagań normy ISO 9001 wraz praktycznymi case study:

 • Kontekst organizacji,
 • Przywództwo,
 • Planowanie,
 • Wsparcie,
 • Działa operacyjne,
 • Ocena efektów działania,
 • Doskonalenie.

5.

Egzamin.

Co nas wyróżnia:

Ponad 20 lat
na rynku

Luqam posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń i projektów optymalizacyjnych.

Szkolenia z naciskiem na praktykę

Wszystkie zagadnienia omawiane na szkoleniach przedstawiane są w formie ułatwiającej zrozumienie tematu z wykorzystaniem różnego rodzaju ćwiczeń.

Certyfikaty
z wartością

Certyfikaty ze szkoleń wydawane przez Luqam są uznawane przez pracodawców w Polsce, jak i zagranicą.

Doświadczona kadra trenerska

Prowadzący szkolenie to doświadczeni eksperci z długoletnim doświadczeniem w branży zarówno produkcyjnej, jak i usługowej.

Adresaci szkolenia:

Adresaci szkolenia
Osoby, które chcą zrozumieć wymagania normy ISO 9001 i umieć wykorzystać tę świadomość do doskonalenia systemu zarządzania jakością w organizacji
Adresaci szkolenia
Kandydaci na przyszłych auditorów
Adresaci szkolenia
Osoby biorące udział w auditach systemu zarządzania jakością

Prowadzący szkolenie ISO 9001:

Trenerzy Luqam

Trenerzy Luqam to Eksperci z długoletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia różnego typu projektów optymalizacyjnych i wdrożeniowych.  Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi Trenerzy mogą prowadzić szkolenia posługując się dużą ilością cennych wskazówek i praktycznych przykładów, które uławiają zrozumienie zagadnień.

Trenerzy Luqam to Eksperci z długoletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia różnego typu projektów optymalizacyjnych i wdrożeniowych.  Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi Trenerzy mogą prowadzić szkolenia posługując się dużą ilością cennych wskazówek i praktycznych przykładów, które uławiają zrozumienie zagadnień.

Opinie klientów na temat szkolenia z wymagań normy ISO 9001:

X

Podziel się swoją opinią!

  Polecane szkolenia

  Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001

  Szkolenie przygotowuje uczestników do pełnienia samodzielnej funkcji Auditora Wewnętrznego w systemie zarządzania zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001 oraz ISO 14001. Wiedza przekazana podczas szkolenia wzbogacona jest dużą ilością praktycznych przykładów i ćwiczeń doskonalących umiejętności auditorskie uczestników.

  Auditor Wewnętrzny ISO 9001

  Weź udział w szkoleniu Auditor Wewnętrzny ISO 9001. Poznaj wymagania normy ISO 9001 oraz praktyczne przykłady implementacji międzynarodowych standardów jakości w przedsiębiorstwie.

  Szkolenie Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

  Bestseller

  Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

  Szkolenie z zakresu zarządzania systemowego, HACCP, ISO 9001, ISO 22022, FSSC 22000, IFS i BRC pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie auditowania, identyfikacji ryzyka, skutecznego rozwiązywania problemów oraz pełnienia samodzielnej roli Lider Jakości i Bezpieczeństwa Żywności w organizacji.

  Skuteczny Lider

  Poznaj tajniki skutecznego przywództwa! Weź udział w warsztatach kształcących umiejętności zarządcze i rozwiń swoje kompetencje managerskie.

  Ponad 20 lat doświadczenia na rynku

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

   Zapisz się do newslettera!