Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Projektowanie layoutów dla nowych i rozbudowywanych fabryk

Projektowanie layoutow fabryk

 

PROJEKT HALI PRODUKCYJNEJ TO NIE TYLKO CZARNO-BIAŁY LAYOUT SETEK METRÓW KWADRATÓW PRZESKALOWANYCH DO WIELKOŚCI KARTKI PAPIERU. PROJEKT ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO POWINIEN OPIERAĆ SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM NA ANALIZIE DANYCH, SYMULACJI PRZEPŁYWU, WIZUALIZACJI PROCESÓW W OPARCIU O LEAN MANUFACTURING, KTÓRY UMOŻLIWI KOMPLEKSOWĄ PREZENTACJĘ PRZYJĘTYCH ROZWIĄZAŃ I STANDARDÓW ORGANIZACJI.

 

PROFESJONALNY LAYOUT FABRYKI W 3D POZWALA FIRMIE:

Najlepsze rozwiązania

ŚWIADOMIE WYBRAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE PROJEKTOWE

Layout

UZYSKAĆ CZYTELNY I PRZYSTĘPNY PROJKET FABRYKI

Oszczędności

KALKULOWAĆ OSZCZĘDNOŚCI NA ETAPIE PROJEKTOWANIA LAYOUTU

Redukcja kosztów

REDUKOWAĆ KOSZTY POPRZEZ ELIMINACJĘ BŁĘDÓW JUŻ W FAZIE PROJEKTOWANIA

Podstawy optymalizacji

STWORZYĆ FUNDAMENT POD STANDARDY LEAN MANUFACTURIN

 

projektowanie_layoutow

Oferujemy projektowanie hal przemysłowych oraz produkcyjnych. Dokładna analiza skutków podejmowanych decyzji, testowanie różnych wariantów oraz uniknięcie potencjalnych strat finansowych jest możliwe dzięki wizualizacji projektu hal produkcyjnych i magazynowych w 3D przez naszych ekspertów. Ergonomiczna i oszczędna fabryka to taka, która wdraża standardy Lean Manufacturing w fazie projektu. Redukcja kosztów na etapie planowania layoutu jest możliwa poprzez eliminowanie błędów w fazie projektowania, a nie realizacji. Projekt hali produkcyjnej jest skierowany dla osób, które planują budowę lub rozbudowę fabryki lub planują transfer produkcji. Projekty hal produkcyjno - magazynowych będą idealne dla firm, które chcą zaprojektować optymalny przepływ, zwiększyć moce produkcyjne, a także odzyskać powierzchnię produkcyjną i magazynową. Cyfrowe projekty hal przemysłowych mogą przedstawiać całkiem nową fabrykę, ale wizualizacja pozwala także przemodelować już istniejącą. Dzięki takiej wizualizacji można zapewnić maksymalną wydajność hali produkcyjnej. Zaletą cyfrowego projektu hali produkcyjnej jest zmniejszenie opóźnień, szybsze wprowadzenie produktów na rynek oraz uniknięcie kosztów, które mogą się pojawić wraz z wprowadzonymi modyfikacjami.

Połączenie wiedzy optymalizacyjnej, operacyjnej, profesjonalnego software’u oraz wsparcia ekspertów z obszaru technologii i budownictwa stanowi stabilną bazę do stworzenia bądź rozbudowania sprawnie funkcjonującego zakładu produkcyjnego dzięki projektowi hali produkcyjnej. Indywidualne podejście do potrzeb i problemów Klienta jest punktem wyjścia dla każdego projektu hal produkcyjnych. Od początku do końca angażujemy się w proces zmian tworząc projekty hal magazynowych, przemysłowych i produkcyjnych.

 

 

kontakt