Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Projektowanie layoutów dla nowych i rozbudowywanych fabryk

Projektowanie layoutow fabryk

 

Projekt hali produkcyjnej to nie tylko czarno-biały layout setek metrów kwadratów przeskalowanych do wielkości kartki papieru. Projekt zakładu produkcyjnego powinien opierać się przede wszystkim na analizie danych, symulacji przepływu, wizualizacji procesów w oparciu o Lean Manufacturing, który umożliwi kompleksową prezentację przyjętych rozwiązań i standardów organizacji. 

 

PROFESJONALNY LAYOUT FABRYKI W 3D POZWALA FIRMIE:

Najlepsze rozwiązania

ŚWIADOMIE WYBRAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE PROJEKTOWE

Layout

UZYSKAĆ CZYTELNY I PRZYSTĘPNY PROJKET FABRYKI

Oszczędności

KALKULOWAĆ OSZCZĘDNOŚCI NA ETAPIE PROJEKTOWANIA LAYOUTU

Redukcja kosztów

REDUKOWAĆ KOSZTY POPRZEZ ELIMINACJĘ BŁĘDÓW JUŻ W FAZIE PROJEKTOWANIA

Podstawy optymalizacji

STWORZYĆ FUNDAMENT POD STANDARDY LEAN MANUFACTURIN

projektowanie_layoutowDokładna analiza skutków podejmowanych decyzji, testowanie różnych wariantów oraz uniknięcie potencjalnych strat finansowych jest możliwe dzięki wizualizacji fabryki w 3D przez naszych ekspertów. Ergonomiczna i oszczędna fabryka to taka, która wdraża standardy Lean Manufacturing w fazie projektu. Redukcja kosztów na etapie planowania layoutu jest możliwa poprzez eliminowanie błędów w fazie projektowania, a nie realizacji.

Połączenie wiedzy optymalizacyjnej, operacyjnej, profesjonalnego software’u oraz wsparcia ekspertów z obszaru technologii i budownictwa stanowi stabilną bazę do stworzenia bądź rozbudowania sprawnie funkcjonującego zakładu produkcyjnego.

 

 

kontakt