Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Studia Podyplomowe Lean Sigma Academy

Opis kierunku
Program i certyfikaty
Prowadzący
Oferta dla firm
Kraków - informacje organizacyjne
Poznań - informacje organizacyjne
Lublin - informacje organizacyjne
Program szczegółowy

 

 

Studia podyplomowe Lean – Lean Sigma Academy

Koncepcja szczupłego zarządzania (Lean Management) z każdym rokiem zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Chętnych do jej wdrożenia ciągle przybywa, a swoje zainteresowanie sygnalizują już nie tylko firmy produkcyjne, ale również przedsiębiorstwa usługowe czy jednostki sektora publicznego. Na rynku pracy istnieje więc duże zapotrzebowanie na specjalistów ds. Lean. W LUQAM odpowiadamy na te potrzeby, dlatego też od kilku lat organizujemy studia podyplomowe Lean Sigma Academy.

Marzysz o studiach, które dadzą Ci realne umiejętności i przygotują do pracy w zawodzie? Nasza oferta na pewno Cię nie rozczaruje. Trójczynnikowa formuła studiów sprawia, że nasi absolwenci są postrzegani jako atrakcyjni kandydaci do pracy i bez większych problemów znajdują zatrudnienie zgodne z ich wykształceniem. Program studiów łączy w sobie elementy tradycyjnego oraz nowoczesnego podejścia do nauczania. Zdobytą w trakcie wykładów wiedzę studenci przekuwają na praktykę podczas zajęć o charakterze szkoleniowym (warsztaty i gry symulacyjne).

Ponadto, dla uczestników studiów podyplomowych Lean Sigma Academy przygotowaliśmy 2 wyjazdy do frim partnerskich. Wizyty w przedsiębiorstwach z różnych branż pozwalają zobaczyć, jak od kuchni wygląda proces wdrażania optymalizacji. Mocną stroną studiów podyplomowych Lean Sigma Academy jest także kadra nauczycielska. Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i znaczącymi sukcesami w branży.

 

lsa charakterystyka

CHARAKTERYSTYKA KIERUNKU

Studia podyplomowe Lean organizowane przez LUQAM nie ograniczają się tylko do koncepcji szczupłego zarządzania, ale starają się ją twórczo łączyć z inną metodą doskonalenia jakości tj. Six Sigma. Uczestnicy otrzymują gruntowną wiedzę o obu podejściach wraz z licznymi przykładami ich zastosowania na rynku krajowym i międzynarodowym.

Osobom szczególnie zainteresowanym wdrażaniem metody Six Sigma w obszarze usługowym i administracyjnym polecamy inną pozycję w ofercie studiów podyplomowych LUQAM - Lean Sigma Expert for Services.

 

lsa adresaci

ADRESACI

  • osoby odpowiedzialne za optymalizację produkcji,
  • pracownicy służb utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie,
  • kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla,
  • specjaliści ds. zarządzania jakością,
  • osoby przygotowujące się do roli członka zespołu wdrożeniowego Lean,
  • absolwenci studiów licencjackich i magisterskich chcący podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy.

 

 

Specjaliści ds. Lean Manufacturing mogą dziś wybierać w ofertach dobrzej płatnej pracy. Studia podyplomowe w tym zakresie to pewna inwestycja w Twoją przyszłość. 

 

Sprawdź również pozostałe kierunki studiów podyplomowych LUQAM.

 

Szczególnie polecamy: