System MES od Luqam

Praca przy produkcji wymaga specjalnych narzędzi, które kontrolują proces wytwarzania towaru. Wśród najskuteczniejszych rozwiązań należy wyróżnić zaawansowany system MES. Jak dokładnie działa ten program produkcyjny? Jego zadaniem jest przede wszystkim zarządzanie zebranymi danymi. Dzięki temu kierownicy mogą monitorować przyczyny mikroprzestojów oraz historię powstawania produktów. To tylko kilka z wielu możliwości tego oprogramowania. Przeczytaj krótki opis i dowiedz się więcej!

TiMES - nowoczesny system MES dla firm

Wdrożenie funkcjonalnego i dostosowanego do potrzeb organizacji systemu MES jest fundamentem na drodze do zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych i ciągłym doskonaleniu w kierunku idei Industry 4.0. Nowoczesny, niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze system TiMES pozwala lepiej zarządzać systemem produkcji dzięki monitorowaniu pracy maszyn, opomiarowaniu kluczowych procesów, identyfikacji wąskich gardeł oraz dostępie do danych w czasie rzeczywistym.

Zdjęcie osoby kontaktowej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nowoczesny system MES dla firm

Oferujemy system informatyczny, który wspiera managerów w realizacji zleceń. Na podstawie dostarczonych komunikatów mogą oni podejmować najlepsze decyzje. Warto dodać, że program produkcyjny MES zbiera dane z większą dokładnością niż oprogramowanie ERP. Co ważne, dostarcza je w postaci gotowych raportów i analiz. Baza gromadzi ogromne ilości informacji, które są cenne z punktu widzenia kierowników. Za pomocą wspomnianych działań można polepszyć jakość i efektywność pracy.
Zależy Ci na usprawnieniu zarządzania produkcją w Twojej firmie? Warto wypróbować innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Sprawdź naszą propozycję!

Poznaj funkcje systemu zarządzania produkcją MES

Nowoczesny design

Nowoczesny system MES wzbudza zainteresowanie i przyciąga uwagę osób wizytujących w firmie

Intuicyjne panele

Obsługa systemu jest niezwykle prosta i intuicyjna – nasz system został stworzony z myślą o operatorach produkcji

Elastyczność

Wiemy, że każda organizacja jest inna, dlatego system TiMES dopasowujemy do indywidulanych potrzeb Klienta

Szybkie wdrożenie

Kompleksowe wdrożenie systemu MES u Klienta trwa do 7 dni

Brak dużych nakładów finansowych

Atrakcyjny system abonamentowy pozwala na wdrożenie systemu MES bez dużych nakładów finansowych – to system, na który może pozwolić sobie każda firma

Kompleksowość i wsparcie Ekspertów

Eksperci Luqam wspierają Klienta od momentu zidentyfikowania jego potrzeb, poprzez dopasowanie systemu do specyfiki firmy oraz przeszkolenie operatorów z obsługi panelów po pełne wsparcie administracyjne działającego już systemu

Dostęp i wizualizacja danych produkcyjnych

System TiMES pozwala na śledzenie w czasie rzeczywistym procesów produkcyjnych na różnych urządzeniach (telefon, tablet, komputer, telewizor) w każdym miejscu z dostępem do Internetu

Zaprojektowany przez Ekspertów ds. optymalizacji

System odpowiada na konkretne potrzeby przedsiębiorców produkcyjnych – wiemy czego potrzebują nasi Klienci i przychodzimy z gotową odpowiedzią na ich problemy

Czy system do zarządzania produkcją typu MES jest dla Ciebie?

 • Prowadzisz lub zarządzasz zakładem produkcyjnym, w którym nie funkcjonuje system typu MES?
 • System MES, który wdrożony jest w Twoim zakładzie produkcyjnym jest przestarzały, mało intuicyjny lub jest jedynie imitacją systemu MES (nie zapewnia komunikacji w czasie rzeczywistym, nie umożliwia analizy wskaźników produkcyjnych)?
 • Produkcja w Twoim zakładzie bazuje na wykorzystaniu parku maszynowego?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości produkcyjne i zredukować straty w procesie produkcyjnym?
 • Chcesz mieć większą świadomość dotyczącą tego, jak przebiegają procesy produkcyjne w Twojej firmie?
 • Dążysz do ujednolicenia wskaźników produkcyjnych i zarządczych KPIs?
 • Chcesz być o krok przed swoją konkurencją?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi: „TAK” – to system MES od Luqam jest dla Ciebie!

Zastosowanie systemów MES

Proponujemy system MES dopasowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Program ten wyróżnia się elastycznością i dużą liczbą funkcji, które ułatwiają zarządzanie produkcją. Takie narzędzie jest używane nie tylko w halach produkcyjnych, ale również podczas wykonywania innych procesów. Oprogramowanie przydaje się między innymi w przemyśle: motoryzacyjnym, spożywczym, metalurgicznym, elektronicznym, farmaceutycznym i wielu innych!

Zdjęcie osoby kontaktowej

Skontaktuj się z nami - oddzwonimy, by porozmawiać o Twoich potrzebach!

Podgląd produkcji w toku w trybie online

Z systemem TiMES masz zawsze podgląd do aktualnych statusów twoich maszyn! Możesz na żywo śledzić postępy pracy poszczególnych stanowisk i monitorować nieplanowane zdarzenia! Otrzymuj powiadomienia o nierozliczonej produkcji oraz awariach natychmiast po ich zgłoszeniu!

 

Wskaźniki KPI zawsze pod kontrolą

System TiMES umożliwia monitorowanie najważniejszych danych produkcyjnych. Poznaj rzeczywiste OEE, monitoruj zlecenia, maszyny oraz cały park maszynowy w trakcie zmiany, doby czy całego miesiąca. Uzyskaj dostęp do szczegółowych danych dotyczących zdarzeń produkcyjnych, generuj raporty PDF o twojej firmie oraz o każdym stanowisku.

Zdjęcie osoby kontaktowej

Umów się na bezpłatne spotkanie!

Jak działamy? Poznaj etapy wdrażania systemu MES

1

Zidentyfikowanie potrzeb Klienta

Pomagamy w określeniu zakresu usług, wyborze maszyn do opomiarowania i wskaźników do monitowania. Wiemy, że każda organizacja jest inna, dlatego jesteśmy niezwykle elastyczni i dopasowujemy system do indywidualnych potrzeb Klienta.

2

Konfiguracja i testy u Klienta

Konfigurujemy system oraz przeprowadzamy kompleksowe testy w siedzibie Klienta.

3

Wdrożenie i przeszkolenie

Wdrażamy pracowników i zapewniamy im pakiet szkoleń z obsługi systemu. Dodatkowo uświadamiamy, dlaczego opomiarowanie procesów jest tak ważne dla doskonalenia systemu produkcyjnego. Wierzymy, że system TiMES żyje tylko wtedy, kiedy pracownik wie, że jego udział w systemie jest ważny.

4

Administracja i bezpieczeństwo danych

Dbamy o bezpieczeństwo danych i zapewniamy ich ciągłość – nawet w przypadku braku dostępu do Internetu.

5

Wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie ? od momentu zdefiniowania potrzeb, poprzez wdrożenie systemu i jego administrowanie aż po pomoc w definiowaniu działań optymalizacyjnych dla opomiarowanych procesów.

TiMES – zarządzanie z czasem będzie łatwiejsze!

 

  Skontaktuj się z nami:
  Luqam Sp. z o.o. Sp.k.
  ul. Kamieńskiego 47, 30-644 Kraków
  KRS 0000442347 NIP 6793087067 REGON 122736324
  Prezes Zarządu LUQAM Sp. z o.o. Łukasz Ekiert
  Kapitał własny 250 000 PLN