Wdrażanie narzędzi Lean

Oferujemy wdrażanie całej gamy narzędzi z tzw. Lean Toolbox. Realizujemy autorskie, ogólnopolskie projekty wdrażania metody 5S, SMED i TPM w ramach sprawdzonych, zestandaryzowanych programów Liga Mistrzów 5S, SMED Challenger oraz TPM Champion.

Wdrażanie narzędzi Lean Management

Programy wdrożeniowe Lean Management

Luqam oferuje kompleksowe usługi wdrożenia narzędzi Lean Management, pomagając tym samym swoim Klientom poprawić wydajność, efektywność i jakość ich procesów.

Dzięki wiedzy i ponad 20-letniemu doświadczeniu Ekspertów Luqam w dziedzinie Lean, możemy zaproponować swoim Klientom szereg dobrych praktyk, technik i zasad, które pomagają tworzyć trwałe i efektywne rozwiązania wspierające cele biznesowe organizacji.

Programy wdrożeniowe Lean Management

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wdrażanie Lean z Luqam

Nasze podejście opiera się na długoletnim doświadczeniu we wdrażaniu różnych narzędzi Lean w setkach organizacji w Polsce. Przez lata realizując projekty wdrożeniowe przyglądaliśmy się naszym Klientom i analizowaliśmy nie tylko ich sukcesy, ale także porażki. To pozwoliło nam stworzyć ustandaryzowane programy wdrożeniowe Lean Management, takie jak:

Liga Mistrzów 5S, SMED Challenger oraz TPM Champion.

Decydując się na udział w programie wdrożeniowym skracasz czas implementacji narzędzi Lean w swojej organizacji, unikasz bolesnych i często kosztownych porażek oraz przede wszystkim tworzysz trwałe i skuteczne rozwiązania, dzięki którym eliminujesz różnego rodzaju straty.

Dodatkowo dla wszystkich Klientów ustandaryzowanych programów wdrożeniowych Luqam oferuje pulę darmowych szkoleń oraz szereg innych korzyści m.in. systematyczne wizyty Ekspertów w siedzibie firmy, szczegółowe raporty po każdej wizycie, profesjonalne wsparcie podczas całego czasu trwania projektu.

Przykładowe narzędzia Lean wdrażane przez Luqam

Metoda 5S

Dzięki wdrożeniu metody 5S miejsca pracy stają się bardziej ergonomiczne i bezpieczniejsze, a pracownicy odczuwają większą satysfakcję z pracy.

TPM

Wdrożenie Total Productive Maintenance wpływa na zwiększenie dostępności maszyn i urządzeń oraz eliminację awarii, braków oraz wypadków przy pracy.

Mapowanie strumienia wartości

Przeprowadzenie analizy VSM pozwala zdobyć cenne informację na temat obecnie funkcjonujących procesów i przygotować konkretne plany ich poprawy.

Analiza przepływu

Analiza przepływu pozwala przeprowadzić głęboką analizę procesów i stworzyć mapę przepływu i przetrwania surowca.

SMED

Wdrożenie SMED pozwala na skrócenie czasu przezbrojeń i zwiększenie produktywności i elastyczności produkcji.

Praca standaryzowana

Wdrożenie pracy standaryzowanej umożliwia identyfikację i eliminację zbędnych lub powtarzających się czynności oraz marnotrawstwa w procesach.

Kanban

Wdrożenie systemu Kanban pozwala na ograniczenie zadań w toku (WIP), zidentyfikowanie przyczyn opóźnień i wąskich gardeł, co przekłada się na poprawę wydajności procesów.

Poka-Yoke

Wdrożenie rozwiązań Poka-Yoke pozwala na zwiększenie wykrywalności błędów oraz zminimalizowanie ilości ich popełniania.

Dlaczego warto?

Wsparcie Ekspertów

Biorąc udział w programie wdrożeniowym Lean masz okazję współpracować z doświadczonymi Ekspertami z dziedziny Lean.

Profesjonalne raporty

Po każdej wizycie w firmie otrzymujesz wyczerpujący raport z podsumowaniem działań, wskazówkami i rekomendacjami na przyszłość.

Dostęp do aplikacji

Klienci programów wdrożeniowych Lean otrzymują dostęp do aplikacji, gdzie mają podgląd do historii wizyt wraz z raportami, szkoleń oraz bazy wiedzy.

Darmowe szkolenia

Każda firma korzystająca z ustandaryzowanego programu Lean co kwartał otrzymuje pulę darmowych szkoleń Luqam.

Specjalne oferty i rabaty

Klienci Luqam otrzymują specjalne rabaty na wybrane usługi i biorą udział w akcjach typu ?pre-order?.

  Skontaktuj się z nami:
  Luqam Sp. z o.o. Sp.k.
  ul. Kamieńskiego 47, 30-644 Kraków
  KRS 0000442347 NIP 6793087067 REGON 122736324
  Prezes Zarządu LUQAM Sp. z o.o. Łukasz Ekiert
  Kapitał własny 250 000 PLN